Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівському районі розпочато реалізацію концепції «Нова українська школа»

З 1 вересня 2018 року в Україні розпочинається навчання дітей за концепцією Нової української школи. В Снігурівському районі «Нову українську школу» запроваджуватимуть 27шкіл, де відкриються 30 перших класів для 462 першокласників.

Однією з основних концептуальних засад реформування в рамках Нової української школи є створення сучасного освітнього середовища, яке буде стимулювати вивільнення креативного потенціалу як учнів, так і педагогів. З огляду на це, рішенням Снігурівської районної ради від 15.06.2018 року №9 «Про внесення змін до районного бюджету Снігурівського району на 2018 рік» збільшено бюджетні асигнування на 2018 рік для впровадження державного стандарту початкової освіти у перших класах загальноосвітніх навчальних закладів району на загальну суму-1883,036тис.грн, в тому числі субвенції з місцевих бюджетів – 1078,095тис.гривень. Кошти заплановано використати на придбання парт для 462 першокласників усіх шкіл району та дидактичних засобів навчання. Згідно із Законом України «Про публічні закупівлі» придбання здійснюватиметься через систему «PROZORRO».

Крім того, на покращення матеріально-технічного забезпечення опорного навчального закладу «Снігурівська загальноосвітня школа I-IIIст.» виділено 1000,0тис.грн для участі у проекті створення нового освітнього простору на поточний ремонт першого поверху будівлі школи, а саме заміни віконних і дверних блоків, заміни лінолеуму, шпатлювання та фарбування стін.

Поділитися:

Дата: 20.06.2018 | 16:40


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 січня 2019 року
08:30

Мітинг та церемонія покладанні квітів до Стели борцям за волю та незалежність України з нагоди Дня соборності.

Місце проведення: м.Снігурівка, вул.Центральна, 87 (паркова зона біля БТДЮ)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України