Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Миколаївська облдержадміністрація на регіональному рівні підтримує і просуває процес євроінтеграції нашої держави, – Олександр Кушнір

Під час перебування в Празі української урядової делегації Миколаївщина вкотре продемонструвала європейським партнерам, що облдержадміністрація на регіональному рівні підтримує і просуває процес євроінтеграції нашої держави. Крім цього, з європейськими партнерами узгоджено початок роботи з підготовки візиту до Миколаївщини делегації чеських ділових кіл, який попередньо намічено на 2019 рік. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Кушнір за результатами робочої поїздки до Чехії.

«Разом з Президентом Регіональної торгово-промислової палати Миколаївської області повертаємося з робочої поїздки до Чехії, де за дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка мали честь представити економічний потенціал нашого регіону. Ключові пріоритети подальшого розвитку україно-чеської співпраці були чітко визначені під час зустрічі Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона і новопризначеного Прем’єр-міністра Чехії Андрія Бабіша, що мала місце 12 червня в Празі», – розповів заступник голови ОДА.

За слова Олександра Кушніра, саме ця зустріч високих урядовців з обох країн дала старт для позитивних векторів під час подальших перемовин. Наступними днями делегація з Миколаївщини провела низьку робочих зустрічей, в тому числі з представниками правління Українсько-чеської торгової палати.

«В ході означеної зустрічі нам вдалося дійти згоди, що дієвим шляхом активізації подальшої економічної співпраці між країнами є саме розвиток співробітництва на міжрегіональному рівні. Разом з керівником Миколаївської РТПП Ігорем Катвалюком узгодили з нашими європейськими партнерами початок роботи з підготовки візиту до Миколаївщини делегації чеських ділових кіл, який попередньо намітили на 2019 рік», – повідомив Олександр Кушнір.

Окрім того, у ході робочої поїздки окреслено подальші кроки налагодження прямих ділових стосунків Миколаївщини з одним із провідних регіонів Чеської республіки.

«Попереду багато роботи, але потужну основу для майбутніх успіхів закладено. Продовжуємо працювати в рамках державної стратегії Євроінтеграції, щоб зробити Миколаївщину успішним регіоном потужної європейської країни!», – резюмував заступник голови ОДА.

Поділитися:

Дата: 15.06.2018 | 15:49


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:
Військова служба за контрактом у Збройних Силах України