Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Сезон переможців

Протягом весняно-літнього періоду навчання в Снігурівському Будинку творчості дітей та юнацтва вихованці гуртків «Основи інформаційних технологій» та «Юні користувачі персонального комп’ютера» взяли участь у багатьох конкурсах та дистанційних курсах.

Так, в обласному конкурсі з інформаційних технологій серед вихованців позашкільних навчальних закладів в номінації «Програмування» Слука Артем та Верловицький Владислав отримали III-ті місця, Космик Дарина – диплом за участь. У заочному обласному конкурсі анімаційних фільмів в номінації «Краща Scratch-анімація» Дарина посіла III-тє місце.

Цікавим стало завершення дистанційного курсу з візуального програмування «I Will Code-2», його учасників нагородили сертифікатами та цінними подарунками. А саме: Космик Артем одержав навушники з мікрофоном, Купчишина Софія – led-лампу, Бунчук Марія, Верловицький Владислав, Космик Дарина – окуляри віртуальної реальності.

Сертифікати про успішне завершення дистанційних курсів з програмування гуртківці також отримали і від Всеукраїнської ініціативи «Академія Кодування» та Всеукраїнського проекту «Code Club UA».

Діти отримали безліч емоцій і величезне задоволення, набули цікавого та потрібного досвіду з програмування, спробували кодувати та створювати авторські проекти, пізнали радість визнання своєї праці. Бажаю своїм вихованцям і надалі продовжувати підкорювати вершини різноманітних конкурсів, креативно розвиватися та самовдосконалюватися!

 

Грибок І.О.,
керівник гуртків
«Основи інформаційних технологій»,
«Юні користувачі персонального комп’ютера»

Дата: 14.06.2018 | 14:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України