Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Стань героєм – здай кров!

Снігурівська районна організація Товариства Червоного Хреста України з 01.01 по 01.07 2018 проводить акцію до Всесвітнього дня донора «Стань героєм! Здай кров».

Донорство – це не розвага, не хобі, а важлива для суспільства справа. Донори крові – це одна з найважливіших умов для вдалого лікування багатьох захворювань, Донорство це тихий подвиг в ім’я інших, благородна місія, яка не має собі рівних. Це відповідальність перед суспільством. І донори, як ніхто, заслуговують на вдячність і турботу.

Саме тому 13.06.2018 на передодні свята в Снігурівській районній лікарні на станції переливання крові районним Товариством Червоного Хреста організовано захід по вшануванню донорів та почесних донорів районного Товариства Червоного Хреста

Тут зібралися звичайні усміхнені люди, які, випромінюють якусь особливу силу і енергію – донори крові та почесні донори Юхименко О.С., Хандога Ю.П., Павлик В.В., Горбатюк А.М., Ільчук М.Т. Всі ці люди заслуговують пошани за те, що зберегли комусь жінку, чоловіка, дитину. Комусь подарували материнство,усмішку, життя…

Для вшанування донорів та почесних донорів кошти надав депутат Миколаївської обласної ради Кухта І.В. , продуктові набори отримали від БФ І.Бриченка “Крокуємо з турботою”. Привітала зі святом голова районного Товариства Червоного Хреста Баніт Т.А. Святковим смачним пирогом пригостила Вишневська Л.А.

З святом мої любі. Здоров’я міцного, затишку в сім’ї, добра, миру, благополуччя.

Ви, як ніхто, заслуговуєте на вдячність і турботу, збільшення кількості пільг.

Голова Снігурівської районної організації

Товариства Червоного Хреста України Баніт Т.А.


Дата: 14.06.2018 | 8:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України