Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Донорство і Червоний Хрест

Всесвітній день донора крові — міжнародний день, який щорічно відзначається 14 червня. П’ятдесят восьма сесія Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, відзначаючи позитивний ефект проведення у 2004 році в цілях сприяння добровільному і безкоштовному донорству крові прийняла 23 травня 2005 р. резолюцію про заснування Всесвітнього дня донора крові.

У цей день в 1868 році народився Карл Ландштейнер, австрійський лікар, імунолог, який отримав в 1930 році Нобелівську премію за відкриття груп крові людини.

Донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще одну хвилину сміху.

Мета проведення Всесвітнього дня донора вшанування людей, що добровільно здають кров без будь-якої грошової винагороди, і для вираження подяки таким людям. Розширювати обізнаність громадськості щодо необхідності регулярного донорства крові протягом усього року з тим, щоб підтримувати достатні запаси крові для всіх пацієнтів, які потребують переливання.

Основною метою діяльності Товариства є попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі Збройних Сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їх діяльності в гуманітарній сфері. Зазначена мета досягається неупереджено, без будь-якої дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною, мовною, класовою ознаками чи політичними переконаннями або на будь-яких інших аналогічних підставах.

Сприяє органам державної влади, медичній службі Збройних Сил України, іншим військовим формуванням та органам охорони здоров’я України в медичному обслуговуванні поранених і хворих військовослужбовців і цивільного населення під час збройних конфліктів відповідно до Женевських конвенцій.

Бере участь у виконанні Національної і місцевих програм розвитку донорства крові та її компонентів, разом з закладами охорони здоров’я здійснює роботу по залученню громадян до лав донорів, пропагуванню серед населення безоплатного давання крові. Співробітничає з питань донорства крові з національними Товариствами Червоного Хреста або Червоного Півмісяця, іншими іноземними організаціями та компаніями.

Перший пункт переливання крові відкрився підчас другої світової війни в Києві в 1941 році.

Будь героєм!!!Стань безоплатним ДОБРОВІЛЬНИМ донором, виконай свою місію Червоного Хреста.

Стати донором – це почесно! Якщо вам від 18 до 60 років (чоловіки) або від 18 до 55 років (жінки) і ви не маєте хронічних хвороб – Ви можете стати донором! Ваша кров може врятувати життя онкохворій дитині; жінці в пологовому будинку, пораненим під час збройних конфліктів на Сході, або просто жителям, які потрапили під обстріл терористів; людям, які з різних причин втратили кров; хворим , які чекають на Вашу допомогу у вигляді донорської крові.

Донор може здати кров 4-5 разів на рік з інтервалом 3 місяці. Не допускаються до здавання крові особи, які страждають гострими і хронічними захворюваннями. Крім медичних показань до донорства не допускаються особи, які перебувають на обліку в наркологічному, шкірно-венерологічному і туберкульозному диспансерах.

У дорослої людини 4-5 літрів крові. Під час кровоздачі беруть 450 мл крові – це становить 7% всієї крові, які відновлюються протягом 72 годин. У донора не ушкоджується імунна система, а навпаки, поліпшується обмін речовин.

Не будемо байдужі до чужої біди! Допоможемо пораненим , які так чекають від нас допомоги.

13 червня в Снігурівській районній лікарні відбудеться забір крові з 8-00. Запрошуємо всіх бажаючих здати кров та врятувати не одне людське життя.

За довідками звертатися: Районне Товариство Червоного Хреста України, вул. Суворова,102 , Снігурівська районна центральна лікарня – тел. 2-16-36.

Снігурівська районна організація Товариства Червоного Хреста України .

Поділитися:

Дата: 12.06.2018 | 16:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 лютого 2019 року
о 10:00

Публічний звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації Бойко Інни Володимирівни

Місце проведення: зала засідань районної ради (м.Снігурівка, вул.Центральна, 72, І – поверх)

Деталі

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України