Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко провела чергову апаратну нараду

11 червня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела чергову щотижневу апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, керівниками підприємств, установ, організацій району.

Розпочинаючи нараду, Інна Бойко привітала з Днем народження головного лікаря Снігурівської ЦРЛ та побажала йому щастя, довголіття та наснаги.

Під час наради було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, очільниця району приділила значну увагу Закону України від 13.04.2017 № 2019-VIII «Про ринок електричної енергії України», та акцентувала увагу керівників структурних підрозділів РДА на безумовне виконання відповідних норм законодавства.

Було також обговорено питання будівництва амбулаторії первинної медико-санітарної допомоги в селі Першотравневе, питання щодо взяття на квартирний облік і соціальний квартирний облік дітей-сиріт, попередження виникнення заборгованостей з заробітної плати, а також було розглянуто показники соціально-економічного розвитку району.

По закінченню наради було надані відповідні протокольні доручення.


Дата: 12.06.2018 | 12:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України