Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Оголошення про збір пропозицій для придбання житла для дітей – сиріт та осіб з їх числа

Постановою Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877 затверджений Порядок умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Відповідно до цього Порядку Снігурівська районна державна адміністрація має можливість вирішити питання придбання соціального житла, житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа, що перебувають в міській та сільських радах на соціальному квартирному обліку або обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Враховуючи вищезазначене, приймаємо пропозиції від власників нерухомого майна, які виявили бажання продати власні житлові об’єкти.

Гранична вартість придбання соціального житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа визначається з урахуванням таких нормативів:

у квартирах, садибних (одноквартирних) будинках із житлового фонду, житлового фонду соціального призначення – 31,5 кв.метра загальної площі на одну особу, з яких 13,65 кв. метра жилої площі на кожну дитину – сироту, особу з їх числа, але не менше рівня середньої забезпеченості громадян жилою площею в даному населеному пункті.

Для підготовки і подання документів на комісію Миколаївської облдержадміністрації щодо розподілу обсягів Субвенції для придбання соціального житла для дітей-сиріт та осіб з їх числа необхідно подати такі документи:

  • фотографії житлового об’єкта;
  • правовстановлюючі документи на житловий об’єкт;
  • технічну документацію на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
  • документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
  • довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який купується;
  • інформація про віддаленість житлового об’єкта від об’єктів інфраструктури соціального спрямування, у тому числі освітніх і медичних закладів.

Власники квартир, які виявлять бажання продати нерухоме майно (квартири, будинки) для забезпечення дітей-сиріт, осіб з їх числа, просимо звертатися до служби у справах дітей Снігурівської райдержадміністрації за адресою: Миколаївська область, м. Снігурівка, вул. Центральна, 74.

Контактний телефон для довідок: (05162) 3-14-86.

Поділитися:

Дата: 20.06.2018 | 17:07


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

259

Всього хворіє

220

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога