Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

«Держава працює заради людей»: Олексій Савченко вручив сертифікати на житло для дітей-сиріт

9 червня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко та Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич урочисто вручили ключі від 10 квартир дітям-сиротам і дітям позбавленим батьківського піклування (ФОТО).

Квартири у житловому комплексі «Рив’єра» в мікрорайоні «Намив» у Миколаєві були придбані за кошти Державної субвенції.

«Сьогодні завдячуючи ініціативі Президента України ми маємо унікальну можливість. Отримавши з державного бюджету України 19,5 млн грн, ми придбали 27 квартир, 10 з яких сьогодні передаємо. Це свідчить про відповідальність всіх гілок влади, які працюють в країні і на території Миколаївської області. Це свідчить про те, що саме поєднання зусиль із розбудови нашої нації, підтримки наших дітей, підтримки наших дітей-сиріт – це відповідальна позиція Президента України і Першої леді та інших. Я певен, що незважаючи на будь-що, ми зможемо отримати ще більше субвенцій. Повертаюсь до того з чого почав – ця програма почала діяти за ініціативи Президента і на загальнодержавному рівні було виділено 218 млн грн. В цьому році фінансування збільшено майже до півмільярда гривень. Я сподіваюсь, що цього року Миколаївська область отримає вдвічі більше коштів – приблизно 40 млн. Тому вітаю всіх із сьогоднішньою подією, дякую забудовнику – комплекс дійсно збудований відповідно до європейських стандартів. Радію, що саме в цьому комплексі будуть мешкати молоді люди – майбутнє нашої нації!» – сказав голова Миколаївської облдержадміністрації.

«Після закінчення школи я постійно мешкала у винайманих квартирах. Мені 21 рік і про власне житло навіть і не мріяла. Хочу подякувати керівництву області та міста, що потрапила до тих щасливчиків, які отримали ключі від житла у цьому будинку. Коли дізналась, що отримаю квартиру, була неймовірно щаслива. Дякую вихователям зі школи і близьким людям, які підтримували мене протягом всіх цих роки. Я думаю, якщо всі, хто займає владні посади будуть працювати на благо людей, то дуже скоро у нас все налагодиться», – поділилась враженнями Олена, щаслива власниця квартири у новобудові.

Нагадаємо, у грудні 2017 року члени комісії при ОДА одноголосно підтримали розподіл субвенції на придбання соціального житла в області. На ці кошти в області було закуплено три будинки для облаштування будинків сімейного типу та 27 квартир для дітей-сиріт, в тому числі 10 квартир в обласному центрі.

Поділитися:

Дата: 09.06.2018 | 14:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

22 лютого 2019 року
о 10:00

Публічний звіт голови Снігурівської районної державної адміністрації Бойко Інни Володимирівни

Місце проведення: зала засідань районної ради (м.Снігурівка, вул.Центральна, 72, І – поверх)

Деталі

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України