Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Я маю право на захист!

У рамках реалізації загальнонаціонального правопросвітницького  проекту «Я МАЮ ПРАВО» 7 червня 2018року для працівників Снігурівської районної бібліотеки ім. В.Бойченка проведено круглий стіл «Я маю право на захист».

На захід було запрошено головного спеціаліста Снігурівського бюро безоплатної правової допомоги А.В. Бусахіну, яка ознайомила користувачів з проектом та сервісами Міністерства юстиції України по захисту прав громадян, роз’яснила присутнім на прикладі конкретних життєвих ситуацій, яким чином можна реалізувати конституційне право на захист.Усі присутні на заході взяли активну участь в обговоренні, задавали питання.

На завершення заходу було роздано інформаційне видання Міністерства юстиції України «Юстиція відкрита для людей» та інформаційні буклети на такі теми: способи захисту права власності та бізнесу, вирішення спорів, оформлення договорів оренди земельної ділянки, порядок нарахування субсидій, як діяти коли вимагають хабар за іспит чи навчання, оформлення допомоги при народженні дитини онлайн, тощо.


Дата: 08.06.2018 | 16:55


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України