Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

З Міжнародним днем захисту дітей

Щороку 1 червня весь світ відзначає свято наймолодших мешканців нашої планети — Міжнародний день захисту дітей.

Свято встановлене в листопаді 1949-го року ухвалою Ради Міжнародної демократичної федерації жінок і покликане привернути увагу до проблем охорони здоров’я дітей, боротьби з експлуатацією дитячої праці, прав дитини на освіту , дозвілля й захист від фізичного та психологічного насилля та інше.

В нашому районі проживають 7146- дітей, з них 4646 шкільного віку.

Серед загальної кількості дітей є діти, які потребують особливої уваги. Так, серед них : 209 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 115 проживають в сім’ях опікунів, піклувальників. 7 дітей, позбавлених батьківського піклування виховуються в 4 прийомних сім’ях. В дитячому будинку сімейного типу сім’ї Гнатишиних із с. Івано-Кепине знайшли домашній затишок дев’ять дітей.

На території нашого району проживають 174 дитини, які опинилися в складних життєвих обставинах, через те , що батьки не створили належних умов для утримання, проживання та розвитку дітей, та діти, які постраждали від насилля в сім’ї та жорстокого поводження з ними.

Роботу з питань захисту прав дітей в районі організовує і координує служба у справах дітей райдержадміністрації в тісній співпраці з органами місцевого самоврядування, УСЗН, районним центром зайнятості, РЦСС СДМ, Снігурівським відділом поліції ГУНП, відділом освіти, центральною районною лікарнею, відділом реєстрації актів цивільного стану та інші.

Вітаю зі святом всіх дітей району, батьків, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників та усиновителів, працівників служби у справах дітей, Алєксеєву Н.П., Номировську Н.М., Мельник В.В. та Трофименка О.О. Бажаю, перш за все, миру і благополуччя. А також, натхнення, великого терпіння, міцного здоров’я, наснаги, мудрості.

Бажаю всім, хто займається вихованням дітей, побачити через роки гарні плоди своєї нелегкої праці.

Закликаю дорослих робити все можливе для гармонійного, різностороннього розвитку дітей та захистити їх від насилля та жорстокого поводження, від будь-яких порушень їх прав, свобод та законних інтересів.

Треба пам’ятати, що все те, що вкладемо в наших дітей сьогодні, завтра будемо пожинати ми і майбутні покоління.

Начальник служби у справах дітей

райдержадміністрації

Г.М. Бондаренко

Поділитися:

Дата: 01.06.2018 | 13:07


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога