Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Розважальна програма «Подорож навколо світу»

Щороку на початку літа ми відзначаємо прекрасне свято радості та одвічної надії – Міжнародний День захисту дітей. Адже саме в дітях дорослі прагнуть бачити здійснення своїх мрій і сподівань. А тому ми закликаємо усіх зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце не лише 1 червня, а щоденно.

В бібліотеках Снігурівської ЦБС пройли заходи : Свято «Веселковий світ дитинства» – Галаганівська бібліотека, День веселощів «Хто здоровий – той сміється, хай йому усе вдається» – Нововасилівська бібліотека, Свято дитинства «Дитина – наче паросток тендітний» – Калинівська бібліотека, Свято «Неповторний світ дитинства» – Трудолюбівська бібліотека.

Розважальну програму «Подорож навколо світу» подарували дітям Снігурівська районна бібліотека для дітей та міська бібліотека. Ведуча з папугою Кешою разом з Отаманшею, Нептуном , Сніговою Королевою та Пеппі Довгоюпанчохою здійснили подорож навколо світу та завітали в гості до Кешиної бабусі. Малеча з задоволенням танцювала, брала участь у цікавих конкурсах та іграх. Завдяки підтримці приватних підприємців: Лебедєвої К.П.,Твардовського В.М., Долини С.В., Мураль В.М., дітвора поласувала цукерками та традиційним в цей день морозивом.

Посмішки, гарний настрій та радість панували протягом всього свята.


Дата: 01.06.2018 | 15:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України