Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Малечу Снігурівщини привітали з Днем захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – це день привернення уваги до питань дитинства, день, коли усе суспільство і кожен його окремий громадянин повинні визнати свою власну відповідальність і визначити свій власний внесок у благополучну долю кожної дитини, а значить майбутнього України.

Яскраво, енергійно та насичено у районному центрі відзначили Міжнародний День захисту дітей. Святкування відбулося біля Будинку творчості дітей та юнацтва та в Снігурівській дитячо-юнацькій спортивній школі.

На святкових заходах також були присутні представники влади району – голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, заступник голови РДА Андрій Гищак та начальник відділу освіти РДА Любов Мендус.

Очільниця району привітала дітлахів зі святом, побажала гарного відпочинку на канікулах, набратися сил та енергії.

Аби маленькі учасники були задоволені та отримали незабутні враження, організатори створили усі умови задля проявлення творчих здібностей і вмінь кожної дитини.

Свято біля Снігурівського БТДЮ супроводжувалось різноманітними конкурсами, розважальними заходами: конкурс малюнків на асфальті «Про що мріють діти», виставка дитячих робіт “Краса душі у творчість перелита”, майстер-клас вихованців гуртків декоративно-ужиткового напряму, акція «Діти – дітям», туристичний квест “По невідомих стежках”, показові запуски власних моделей вихованців авіамодельного гуртка, ігрова програма “Подорож країнами розваг”, концертна програма “Щасливі діти живуть в Україні”, районний фестиваль “Зірковий калейдоскоп”.

В Снігурівській ДЮСШ було проведено відкритий турнір з дзюдо «Мир» серед дітей, юнаків та дівчат за участю закладів дошкільної освіти міста Снігурівка, а також змагання серед вихованців Снігурівської ДЮСШ з шахів, футболу, легкої атлетики.

Інна Бойко відвідала вихованців Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Журавлик”, яких привітала зі святом та подарувала приємний подарунок.

Перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький разом з керівником апарату РДА Наталією Сокульською та представниками соціальних служб відвідали дитяче відділення Снігурівської ЦРЛ, Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Журавлик” та завітали на районний фестиваль “Зірковий калейдоскоп” в БТДЮ, де привітали дітей зі святом. В цей спекотних день діти отримали морозиво, яке було передано малечі за ініціативи Інни Бойко та за підтримки місцевих підприємців.

За підсумками проведеного заходу, очільниця відмітила:

“Щодня ми маємо зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді всі діти виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю всієї України.” – сказала Інна Володимирівна.


Дата: 01.06.2018 | 14:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України