Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Валентин Гайдаржи провів нараду з представниками дорожніх служб, управління інфраструктури ОДА, Укртрансбезпеки і громадськими активістами

Сьогодні увечері заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи провів нараду з представниками дорожніх служб, управління інфраструктури ОДА, Укртрансбезпеки і громадськими активістами.

“Визначили план роботи на вихідні, а також обговорили питання щодо функціонування ГВК, особливості роботи залучених фахівців із управління інфраструктури ОДА та органів місцевого самоврядування міста Миколаєва. Окремо дякую нашим небайдужим активістам, які подали свої пропозиції щодо можливого розміщення пунктів габаритно-вагового контролю на автошляхах Миколаївської області”, – зазначив заступник голови ОДА.

Триває ремонт на трасах Т-15-08 і Т-15-07. На автодорозі Н-24 сьогодні працювали п’ять бригад – до закінчення світлового дня. На Н-11 тривають роботи з регенерації, а також ведуться роботи з підготовки до нанесення розмітки на повністю готових ділянках траси (осьова розмітка пластиком). На М-14 ремонтні роботи велися на ділянках в херсонському напрямі та по місту Миколаєву.


Дата: 18.05.2018 | 21:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України