Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Миколаївська область 17 Травня 2018 Марина Порошенко відкрила театральний фестиваль «Мельпомена на Миколаївщині»

У четвер, 17 травня, у ході робочого візиту Марина Порошенко відкрила театральний фестиваль «Мельпомена на Миколаївщині» в рамках ХХ Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». ФОТО. 

«Я вітаю учасників і глядачів театрального фестивалю «Мельпомена на Миколаївщині», який відбувається в рамках Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії», і мені надзвичайно приємно бути сьогодні разом з вами на цьому творчому вечорі. Я щиро хочу вас привітати з тим, що цього разу цей творчий захід буде відбуватися і в Херсоні, і в Миколаєві. Я впевнена, що Миколаївщина гідно зустріне гостей і проведе цей захід на високому рівні», – зазначила перша леді.

Марина Порошенко також додала, що за останні роки цей захід об’єднав багато творчих колективів з різних країн Європи та світу.  «Для мене надзвичайно приємно, що саме такі акції, такі заходи, такі фестивалі народжуються, набувають сили і стають популярними на нашій рідній Україні. Я впевнена, що сьогоднішнє відкриття театрального фестивалю «Мельпомена на Миколаївщині» подарує незабутні спогади і яскраві враження нашим гостям та глядачам, і висока культура об’єднає всіх українців і надихне на добрі справи. Слава українському великому народу, і слава Україні», – звернулася до присутніх дружина Президента.

Зазначимо, що цього разу фестиваль прийматиме 20 колективів з України, а також артистів з Грузії, Ізраїлю, Молдови, Білорусії, Португалії та Литви.


Дата: 17.05.2018 | 20:43


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України