Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Воєнний стан
Що потрібно знати?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Миколаївщина приєдналася до національного проекту Марини Порошенко «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації»

У четвер, 17 травня, Марина Порошенко відвідала Миколаївську область із робочою поїздкою. У рамках візиту дружина Президента та в.о. голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь підписали Меморандум про приєднання регіону до національного проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації», який реалізується у співпраці з Міністерством освіти і науки України. ФОТО.

Пані Марина Порошенко зазначила, що Миколаївська область вже тривалий час хотіла долучитися до проекту по впровадженню інклюзивної освіти, висловивши впевненість, що сьогоднішній Меморандум буде стимулом, який активізує процеси по впровадженню інклюзивної освіти в регіоні.

«Сьогодні дуже важлива подія – Миколаївщина долучається до Всеукраїнського проекту по впровадженню інклюзивної освіти в усіх областях України. І мені надзвичайно приємно, що наша команда однодумців збільшилась фахівцями з Миколаївщини. На жаль, сьогодні тільки 38 шкіл працюють за інклюзивною програмою,  в яких навчається 66 учнів з особливими освітніми потребами. Вам є над чим працювати. Ми об’єднаємо наші зусилля, і я думаю, що ми подолаємо це питання, і всі наші діти будуть долучені до нового освітнього українського простору рівних можливостей», – зазначила Марина Порошенко.

Для створення доступних та якісних умов навчання учнів з особливими освітніми потребами дружина Президента передала керівництву області типові проекти Медіатеки, Ресурсної кімнати та Інклюзивно-ресурсних центрів, які є невід’ємною частиною Нового Освітнього Простору в українських школах.

За результатами зустрічі також було підписано відповідний Меморандум про співпрацю між облдержадміністрацією й керівниками органів місцевого самоврядування, а також заплановано відкриття до 1 вересня 2018 року – 17 таких центрів.

В.о. голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь висловив вдячність Марині Анатоліївні за долучення Миколаївщини до проекту, наголосивши, що сьогоднішнє підписання Меморандуму  є дуже важливим  і необхідним кроком, який Миколаївщина виконає.

В’ячеслав Бонь, додав: «Голова облдержадміністрації Олексій Савченко оголосив 2018-й рік роком освіти та інклюзивного навчання. За його ініціативи ми заклали в бюджет 7 млн грн на розвиток інклюзивної освіти. У нас є ресурс від області, ресурс від держави, я впевнений, що все у цьому напрямку зробимо».

Перша леді також оглянула зразки сучасного електронного обладнання для реабілітації осіб з особливими освітніми потребами, яке виготовляється у м. Миколаїв.

Поділитися:

Дата: 17.05.2018 | 19:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України