Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В райдержадміністрації відбулася нарада з директорами навчальних закладів району

16 травня 2018 року відбулась нарада з директорами закладів загальної середньої освіти району. Нараду розпочала начальник відділу освіти Л.Мендус, яка наголосила на тому, що з 01 вересня 2018 року розпочинається навчання дітей за концепцією Нової української школи. Любов Іванівна акцентувала увагу керівників закладів освіти на тому, що відповідно до загальної мети освіти місією початкової школи є різнобічний розвиток особистості дитини, формування в неї загальнокультурних і морально-етичних цінностей, ключових предметних компетентностей, необхідних життєвих і соціальних навичок, що забезпечують її готовність до продовження навчання в основній школі, життя у демократичному суспільстві.

Виступаюча звернула увагу присутніх на те, що новизна НУШ полягає у зміні парадигми: учитель має не тільки викладати предмет, а й навчати і розвивати учня; він повинен змінити підходи ставлення до роботи: бути готовим до нового, не боятися запроваджувати нове й утілювати в практику.

Вона розповіла, що в перших класах, які з 1 вересня 2018 року навчатимуться за новим стандартом початкової школи, має бути організовано 8 навчальних осередків, а їх створення підтримає і держава, і місцева влада. З метою створення нового освітнього простору буде закуплено дидактичні матеріали для 1-х класів, сучасні меблі, комп’ютерне обладнання.

«Навчатися в такій школі – задоволення. А закінчити таку школу – конкурентна перевага в дорослому житті» – підсумувала свій виступ начальник відділу освіти.

Крім того, на зібранні було розглянуто ще ряд актуальних освітянських питань, зокрема про організацію та проведення ЗНО-2018, про організацію та проведення оздоровчої кампанії в 2018 році, про вибір та замовлення підручників для учнів 1-х, 5-х та 10-х класів.

У ході наради шляхом діалогу з керівниками шкіл були відпрацьовані організаційні питання щодо успішного проведення зовнішнього незалежного оцінювання, окреслено порядок дій з підготовки навчальних закладів району до роботи в умовах Нової української школи.

З усіх питань, розглянутих на нараді, директорам навчальних закладів Снігурівського району надані відповідні доручення і рекомендації.


Дата: 17.05.2018 | 12:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України