Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду

14 травня 2018 року,голова райдержадміністрації Інна Бойко провела щотижневу апаратну нараду за участю голови райради Тетяни Мезіної, керівників структурних підрозділів РДА, установ та організацій району.

Розпочинаючи нараду, Інна Бойко відзначила грамотами райдержадміністрації за високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у реалізацію державної політики у створення безпечних умов праці Орленко А.В. (УК ІЗС), Довгошей А.А. (СУВГ) та Мусіян І.В. (КМС).

Інна Бойко повідомила, що 17 травня 2018 року в м.Южноукраїнськ буде проведена конференція з приводу створення та функціонування відділень гемодіалізу та нефрології, у якій також братимуть участь представники німецької та італійської компаній-постачальників обладнання для гемодіалізу. Тому, очільниця району доручила головному лікарю Снігурівської ЦРЛ Миколі Ковризі взяти участь у вищезазначеній конференції.

Продовжуючи тему охорони здоров’я, головний лікар РЦ ПМСД Павло Соловйов відмітив, що станом на 14 травня 2018 року приблизно 2300 снігурівчан уклали угоди з лікарями Снігурівської ЦРЛ.

Також, в ході наради стало відомо про те, що за сприяння народного депутата України Андрія Вадатурського в Снігурівській ЗОШ №3 планують придбати штучне покриття для футбольного поля. Інна Бойко доручила начальнику відділу освіти РДА Любові Мендус тримати дане питання на особистому контролі.

Крім того, під час наради були обговорені питання щодо покращення функціонування відділу адміністративно-дозвільних процедур, створення підрозділів місцевої пожежної охорони та участі у грантових проектах. По закінченню наради були надані протокольні доручення.


Дата: 15.05.2018 | 10:23


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України