Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Увага!Увага!Увага!

В сучасному суспільстві стає все більш актуальною тема торгівлі людьми. І стають жертвами такого ганебного явища саме найбільш незахищені верстви населення, жінки та діти. В пошуках роботи громадяни в тенета роботодавців, які використовують їх довіру, забирають документи та примушують працювати на них. Про непорядних роботодавців необхідно знати, що існує законодавство України, яке здійснює заходи, спрямовані на попередження протидії торгівлі людьми.

В Миколаївській області почастішали випадки потрапляння людей в ситуацію торгівлі людьми. Збільшилася кількість оголошень про працевлаштування в межах країни та за кордоном.

Звертаємо вашу увагу, будьте уважні до оголошень, які ви читаєте в газетах, мережі Інтернет, на стовпах чи в маршрутному таксі. Не спокушайтесь на гарні умови проживання, велику заробітну платню чи інші обіцянки так званих « роботодавців».

Якщо Вам відомо, що хтось із Вашого оточення колись потрапив в подібну ситуацію прохання звернутися за телефонами 102 або 2 25 98,2 26 05 та повідомити про таких осіб. Конфіденційність гарантуємо.

 

Мамоненко Ілона Володимирівна – завідувач сектору по роботі з сім’єю УСЗН райдержадміністрації

Поділитися:

Дата: 17.10.2017 | 9:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

24 листопада 2018р.
15.30

Пам’ятний мітинг та акція «Запали свічку» до Дня па́м’яті жертв голодомо́рів

Місце проведення: меморіальний знак пам’яті жертвам Голодомору (біля церкви Святого Миколая зимового, м.Снігурівка, вул.Центральна, 181)

Поділитися:

22 листопада 2018р.
14.00

Концерт та музично –просвітницька лекція до Дня збройних сил України «Воїни України: від пращурів до героїв сьогодення» за участю Миколаївського академічного художнього російського драматичного театру та Окремої артилерійської бригади ім.генерала-хорунжого Олексія Алмазова ВМС ЗС України

Місце проведення: Будинок творчості дітей та юнацтва (м.Снігурівка, вул.Центральна, 87)

Поділитися:

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України