Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Відбулось офіційне представлення нового начальника ГУ Нацполіціі в Миколаївській області

У четвер, 3 травня, глава Нацполіціі України Сергій Князєв представив нового начальника Головного управління Національної поліції в Миколаївській області полковника поліції Олександра Анохіна. У заході взяв участь і в.о. голови облдержадміністрації В’ячеслав Бонь.

В.о. голови облдержадміністрації привітав новопризначеного керівника Головного управління Нацполіціі в Миколаївській області, акцентувавши увагу на відповідальності, яку він взяв на себе.

«На кожному масовому заході та святі знаходяться представники Нацполіції, адже ризики і виклики правопорядку є завжди,  тому я розумію яка це важка праця. Я щиро вітаю вас з призначенням та бажаю успіху у вашій нелегкій роботі! Впевнений, що спільними зусиллями ми зробимо все, щоб жителі Миколаївської області завжди відчували себе в безпеці», – звернувся до новопризначеного керівника силового відомстава В’ячеслав Бонь.

Виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації також відмітив, що Миколаївська ОДА протягом останніх років завжди підтримувала Нацполіцію. Так, обласною владою було запроваджено окрему комплексну обласну програму на підтримку правоохоронних органів. В 2017 році, згідно цієї програми було виділено близько 1 млн грн на потреби Нацполіції та 971 тис грн на потреби Патрульної поліції. В поточному році передбачено виділення по 1 млн грн кожній з вищезгаданих структур та 150 тис грн. додатково на відновлення кінологічного центру.

В.о. голови облдержадміністрації згадав і позитивну роботу колишнього очільника ГУНП у Миколаївській області Юрія Мороза та від імені облдержадміністрації подякував йому за плідну працю.

«Вперше побачив коли пішов начальник ГУНП в Миколаївській області та почув щирі слова подяки від громадськості та представників ЗМІ і я приєднуюсь до цих слів. Також від імені облдержадміністрації щиро дякую Юрію Морозу за плідну працю на благо Миколаївської громади! Переконаний, новопризначений очільник поліції області зможе продовжити ті позитивні напрацювання фундамент для яких був закладений при попередньому керівнику цього відомства», – наголосив В’ячеслав Бонь.


Дата: 04.05.2018 | 8:34


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України