Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівський лісгосп посилює протипожежні рубежі

26 квітня проведені практичні навчання з залученням Снігурівського лісництва та відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини РС ГУ ДСНС в Снігурівському районі.

Головною метою заходу було удосконалення взаємодії та практичних навичок щодо дій на випадок пожежі в природних екосистемах.

Запобігання пожежам та профілактика загорань – найкращий спосіб зберегти ліс від вогню та уникнути збитків. Тому Снігурівські лісівники традиційно велику увагу приділяють ретельній підготовці до пожежонебезпечного періоду.

«Ми стараємося діяти на випередження: створюємо мінералізовані смуги, попереджаємо місцевих жителів про загрозу вогню, активно співпрацюємо з ДСНС. Наші працівники ведуть постійне патрулювання природних екосистем, а у вихідні та святкові дні обов’язково здійснюється чергування», – розповів лісничий Снігурівського лісгоспу ДП «Березнегуватське лісове господарство» Євгеній Могила.

Якщо вогонь і становить загрозу, то його намагаються ліквідовували спільно з пожежниками ще на підступах до лісових масивів.

Цього року Снігурівські лісівники вже створили понад 20 км. мінералізованих смуг, які запобігають поширенню вогню. Робота в цьому напрямку триває.

З особливою засторогою лісівники очікують спекотного літа. Адже саме цей пожежонебезпечний період року створює загрозу для природньої екосистеми. Тому лісівники проводять інформаційно-просвітницьку роботу і закликають місцевих жителів бути обережними з вогнем.

Поділитися:

Дата: 26.04.2018 | 17:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога