Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Снігурівський лісгосп посилює протипожежні рубежі

26 квітня проведені практичні навчання з залученням Снігурівського лісництва та відділення 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини РС ГУ ДСНС в Снігурівському районі.

Головною метою заходу було удосконалення взаємодії та практичних навичок щодо дій на випадок пожежі в природних екосистемах.

Запобігання пожежам та профілактика загорань – найкращий спосіб зберегти ліс від вогню та уникнути збитків. Тому Снігурівські лісівники традиційно велику увагу приділяють ретельній підготовці до пожежонебезпечного періоду.

«Ми стараємося діяти на випередження: створюємо мінералізовані смуги, попереджаємо місцевих жителів про загрозу вогню, активно співпрацюємо з ДСНС. Наші працівники ведуть постійне патрулювання природних екосистем, а у вихідні та святкові дні обов’язково здійснюється чергування», – розповів лісничий Снігурівського лісгоспу ДП «Березнегуватське лісове господарство» Євгеній Могила.

Якщо вогонь і становить загрозу, то його намагаються ліквідовували спільно з пожежниками ще на підступах до лісових масивів.

Цього року Снігурівські лісівники вже створили понад 20 км. мінералізованих смуг, які запобігають поширенню вогню. Робота в цьому напрямку триває.

З особливою засторогою лісівники очікують спекотного літа. Адже саме цей пожежонебезпечний період року створює загрозу для природньої екосистеми. Тому лісівники проводять інформаційно-просвітницьку роботу і закликають місцевих жителів бути обережними з вогнем.


Дата: 26.04.2018 | 17:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України