Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці відбулися заходи до 32-ої річниці Чорнобильської трагедії

Сьогодні годинник життя відраховує 32-у річницю з дня Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала вона на нашій блакитній планеті.

В ніч на 26 квітня 1986 року відлік часу став далеко не мирним, а бойовим і аварійним. Розпочався лік сумної історії атому. То був чорний день в історії України, день, коли Чорнобиль став відомий усьому людству. Гірка, як полин, слава… Пам’ять знову і знову повертається до тієї страшної дати, коли жменька пожежників через чотири хвилини після аварії вступила у жорстокий і смертельний поєдинок з розбурханою атомною стихією. У вічі смертоносному вихору радіації глянули герої, проявивши незламність волі і духу. Ціною свого життя вони зупинили дикий вогонь реактора. І звівся у безсмертя світу ще один літопис героїчного вчинку народу.

І ось сьогодні, 26 квітня 2018 року, до 32-ої річниці Чорнобильської катастрофи відбувся пам’ятний мітинг, панахида та покладання квітів до пам’ятника жертвам Чорнобильської катастрофи. В заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна, представники міської ради, ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС на чолі з Віктором Войцешиним, представники підприємств, установ та організацій, учнівської молоді та мешканці міста.

Звертаючись до присутніх земляків-ліквідаторів, перший заступник голови РДА Сергій Верловицький відмітив:

“Ви врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Від імені голови райдержадміністрації Інни Володимирівни Бойко та від себе особисто дякую вам за ваш подвиг та бажаю вам та вашим родинам злагоди, здоров’я і благополуччя, багато щасливих днів! Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль!” – сказав Сергій Валерійович.

Настоятель Церкви святого Миколая літнього отець Володимир відслужив панахиду за загиблими під час ліквідації і померлими внаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, після чого, снігурівчани вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Нехай у цей день, День національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям.

Вічна пам’ять їм, низький уклін усім загиблим від усього людства!

Поділитися:

Дата: 26.04.2018 | 17:40


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога