Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Бібліотека для дітей як орієнтир і організатор доступу до сучасного інформаційного простору

Під такою назвою 25 квітня на базі Снігурівської районної бібліотеки ім. В.Бойченка пройшов семінар для бібліотечних працівників Снігурівської ЦБС .

Відкриваючи семінар, директор Снігурівської ЦБС А.А.Косій звернула увагу слухачів на те, як змінюються можливості бібліотек за останній період. Сьогоднішнє завдання бібліотеки – формування нового бібліотечного простору, нових підходів, де бібліотека виступає як центр книги і читання. Необхідно організувати роботу закладу так, щоб свій вільний час дитина бажала проводити в бібліотеці, щоб за будь-якою інформацією діти зверталися у першу чергу до бібліотеки!

З презентацією-оглядом  «Про дитячу книгу,читання у сучасному медіа суспільстві»  виступила заступник директора по роботі з дітьми Снігурівської ЦБС К.Б.Хіміченко , яка наголосила, що одним із головних завдань бібліотек на сучасному етапі є підтримка, розвиток і просування дитячого читання у співпраці з іншими організаціями і установами, розповіла про традиційні та нові види промоції книги та читання,

Бібліотекар відділу обслуговування учнів 5-9 класів Снігурівської РДБ С.О.Пасічник підготувала консультацію «Сучасному підлітку-сучасну книгу українською». З відеопрезентацією «Залучення користувачів-дошкільників та молодших школярів до книги,читання і бібліотеки» виступила бібліотекар відділу обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів Снігурівської РДБ Н.М.Кецман, яка наголосила,  що одним із завдань бібліотеки є створення умов для розвитку дитини. І найефективнішим в роботі з наймолодшими читачами є використання ігрової методики.

Методист Снігурівської ЦБС І.Р.Євдокимова провела ділову гру «Впровадження креативних ідей у професійний бібліотечний простір» та познайомила присутніх з загальносистемним проектом «Сільська жінка: творимо новий портрет», мета якого зламати стереотипи щодо сільських жінок, створити новий портрет сільської жінки, підтримати ділову активність сільських жінок, популяризувати сільську жінку, залучити більше сільських жінок до користування бібліотеками.

Презентацію книги «СНІГУРІВЩИНА: ІЗ МИНУЛОГО – В МАЙБУТНЄ» провела бібліограф Снігурівської ЦБС Череднік І.І. та надала методичну консультацію щодо методики проведення презентації книги в сільських бібліотеках ЦБС. В роботі семінару взяла участь директор централізованої бухгалтерії з обслуговування культурно – освітніх закладів Чугай Т.Я.

На закінчення було проведено круглий стіл,на якому обговорювались різноманітні аспекти роботи бібліотеки. До відома бібліотечних працівників доведено Положення про конкурси: Всеукраїнський конкурс читців за романом Надії Метзгер “Укулеле” , загальнонаціональний фотоконкурс «Великі світлини маленьких місць: моя громада — наше майбутнє».

Поділитися:

Дата: 25.04.2018 | 22:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога