Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Наступного тижня в Снігурівці розпочне роботу філіал швейної фабрики

Про це стало відомо під час зустрічі голови райдержадміністрації Інни Бойко з генеральним директором херсонської швейної фабрики “ВИД” Володимиром Дарморозом, яка відбулася сьогодні, 20 жовтня 2017 року. В зустрічі також взяли участь голова районної ради Тетяна Мезіна, директор Районного центру зайнятості Ірина Заприкут, начальник відділу економіки РДА Світлана Козлова а також мешканці міста Снігурівка.

Філіал фаблики буде розташований в приміщенні колишнього кафе біля міської ради, де і відбулась сьогоднішня зустріч. Володимир Дармороз відмітив, що вже сьогодні з міста Херсон буде доставлене необхідне обладнання, яке планують змонтувати до наступного понеділка. Крім того, він пообіцяв, що вже наступної середи (25 жовтня 2017 року) філіал фабрики повинен розпочати роботу.

Слід відмітити, що заробітна плата становитиме в середньому від 2500грн до 11000, а то й більше. Розмір заробітної плати залежить від об’єму виконаних робіт. З цього приводу Володимир Миколайович підкреслив, що все залежить від бажання самих працівників, адже головне завдання – виконання плану. Ще одної перевагою є гнучкий графік роботи.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Інна Бойко відмітила, що створення робочих місць в районі та місті Снігурівка є одним з пріоритетів. Тому, відкриття філіалу фабрики в Снігурівці дасть нові можливості безробітним громадянам з відповідним досвідом.


Дата: 20.10.2017 | 14:25


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України