Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Світла пам’ять!

25 квітня 2018 року Снігурівщина втратила порядну і добру людину – на 79-му році життя відійшов у вічність колишній завідуючий відділу фізичної культури і спорту райдержадміністрації Володимир Тихонович Ковтун.

Свою трудову діяльність він розпочав ще в 1957 році робітником 3-го розряду в БМУ-14. Два роки відслужив в армії, після чого працював судовим виконавцем Народного суду Снігурівського району. Після навчання в Миколаївському педагогічному інституті ім.Белінського працював тренером по футболу в Снігурівській дитячо-юнацькій спортивній школі.

З 1966 по 2000 рік обіймав посаду завідуючого відділу фізичної культури і спорту. За час роботи на цій посаді він проявив себе вмілим організатором з впровадження фізичної культури і спорту в повсякденне життя населення району.

На всіх ділянках роботи Володимир Тихонович проявляв порядність, дисциплінованість та справжній професіоналізм.

Снігурівська райдержадміністрація висловлює щирі співчуття дочкам Володимира Тихоновича – голові райдержадміністрації Інні Володимирівні Бойко та начальнику Снігурівського районного центру зайнятості Ірині Володимирівні Заприкут, а також дружині – Ковтун Раїсі Михайлівні з приводу смерті батька та чоловіка.

Це важка і непоправна втрата для всіх, хто особисто його знав. У цю скорботну годину ми щиро співчуваємо рідним та близьким, товаришам та колегам.

Світла пам’ять про Володимира Тихоновича назавжди збережеться в наших серцях.

Вічна пам’ять!

Поділитися:

Дата: 25.04.2018 | 10:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога