Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду

23 квітня 2018 року голова райдержадміністрації Інна Бойко провела міжвідомчу апаратну нараду за участю голови райради Тетяни Мезіної, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, міського та сільських голів.

На нараді було розглянуто ряд важливих питань. Зокрема, обговорили необхідність участі Снігурівського району у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету, про що доповів перший заступник голови РДА Сергій Верловицький.

Заступник голови РДА Андрій Гищак розповів про пільгове кредитування на придбання та будівництво житла. З метою вирішення житлової проблеми молоді, учасників АТО, внутрішньо переміщених осіб, створення умов доступності отримання житла, поліпшення демографічної ситуації та активізації житлового будівництва в місті Миколаєві та населених пунктах області була прийнята Комплексна соціально-економічна програма забезпечення громадян житлом на 2018-2022 роки, затверджена рішенням обласної ради 21 грудня 2017 року № 23.

За умовами вищезазначеної Програми молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни мають право отримати цільові довготермінові кредити на житло, а громадяни, учасники АТО та внутрішньо переміщені особи – державну підтримку у розмірі 30 або 50 % вартості житла.

Інна Бойко запропонувала міській раді запропонувати молодим сім’ям взяти участь у вищезазначеній програмі.

Також, обговорили питання стану водопостачання по міськсільрадам та проведення своєчасних розрахунків комунальними підприємствами за спожиту електроенергію. Андрій Гищак повідомив, що з метою забезпечення населення водою Нововасилівською сільською радою виготовлено проект на капремонт свердловини в с.Єлизаветівка, Центральною сільрадою виготовлено проект на будівництво свердловини для водопостачання вул.Шевченка в с.Центральне.

Змістовною була доповідь начальника відділу освіти РДА Любові Мендус, яка ознайомила присутніх з процесом створення “Нової української школи”, яке запроваджує Міністерство освіти і науки України.

Наприкінці наради було піднято питання протипожежної безпеки. Враховуючи те, що невдовзі очікується настання пожежонебезпечного періоду, начальник 24-ї Державної пожежно-рятувальної частини РС ГУ ДСНС Андрій Панкратов наголосив на необхідності вжиття заходів по запобіганню виникнення пожеж. Міському та сільським головам було доручено вжити заходів з ліквідації сухостою, несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання узбіч доріг та лісосмуг, які знаходяться в комунальній власності органів місцевого самоврядування.

Поділитися:

Дата: 24.04.2018 | 19:40


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога