Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В м.Снігурівка відбулося відкриття Сезону з футболу 2018 року

22 квітня на міському стадіоні “Колос” відбулися змагання на розіграш Кубку відкриття Сезону з футболу 2018 року, в якому взяли участь 10 команд з усіх куточків нашого району. Змагання пройшли за підтримки депутата обласної ради Юрія Кормишкіна, райдержадміністрації та Федерації футболу Снігурівського району.

На відкритті також були присутні депутат облради Андрій Закусілов, голова райдержадміністрації Інна Бойко разом з заступником Андрієм Гищаком та голова ФГ “Гармонія” Володимир Косєй, які привітали спортсменів та побажали перемог.

Серед гостей були присутні особи, які підтримували та докладали максимум зусиль для популяризації футболу. Їх нагородили спільними грамотами райдержадміністрації та федерації футболу Снігурівського району за особистий внесок в розвиток футболу в районі.

І ось, після стартового свистка судді, на футбольному полі вирували справжні баталії між командами. Змагання пройшли в чудовій та дружній атмосфері. Між таймами, запальними танцями та піснями глядачів розважали артисти районного Будинку культури Тетяна Ясонова, Надія Орлова та танцювальний гурт “Арабеск”.

Турнір закінчився з наступним результатом:

І місце – ФК АгроСвіт (Новопетрівка)

ІІ місце – ФК Україна (Василівка)

ІІІ місце – ФК Новопетрівка

Призовий фонд в розмірі 20 000грн надав депутат обласної ради Юрій Кормишкін. Команди-переможниці отримали: за І місце – 10 000грн, за ІІ -7000грн та 3000грн за третє місце.

Поділитися:

Дата: 23.04.2018 | 8:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога