Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівці відзначили 100-річчя від дня створення Товариства Червоного Хреста України

18 квітня 2018 року на державному рівні в Україні відзначається пам’ятна дата – 100 років з дня утворення Товариства Червоного Хреста України. З цієї нагоди, 19 квітня, в актовому залі Снігурівської дитячої музичної школи відбувся урочистий захід, присвячений цій святковій події, на якому зібралися представники Товариства Червоного Хреста, їхні послідовники, волонтери, благодійники. На святковий захід також завітали депутат обласної ради та волонтер Андрій Закусілов, перший заступник голови РДА Сергій Верловицький, голова райради Тетяна Мезіна та мешканці міста.

Організація Товариства Червоного Хреста обрала собі високу гуманітарну місію захисту життя людей та надання допомоги у гуманітарній сфері, щоденно поліпшуючи життя та соціальний захист найбільш вразливих верств населення, приділяючи увагу проблемам самотніх громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб хворих на туберкульоз і ВІЛ/СНІД, постраждалих внаслідок надзвичайних ситуацій, дітей-сиріт, багатодітних сімей та біженців.

Від імені голови райдержадміністрації Інни Бойко та від себе особисто перший заступник голови РДА Сергій Верловицький привітав представників громадської організації. У своїй вітальній промові він щиро подякував їм за плідну та важливу працю, та побажав міцного здоров’я, наснаги, родинного тепла та позитивного настрою.

За вагомий особистий внесок у розвиток благочинної діяльності на Снігурівщині, активну життєву позицію та з нагоди 100-річчя з Дня заснування Товариства Червоного Хреста України почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради була нагороджена голова Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста України Тетяна Баніт, яка чимало років присвятила цій організації. Також, почесні грамоти вручили й іншим активістам і волонтерам за активну допомогу нужденним.

Чудовим подарунком для присутніх став концерт, який підготували творчі колективи та вокальні виконавці Районного Будинку Культури, Снігурівської дитячої школи мистецтв та Будинку творчості дітей та юнацтва.

100-річний ювілей Товариства Червоного Хреста України – це беззаперечний доказ необхідності його існування і незмінно вагомої ролі у суспільстві. А головним критерієм успіху функціонування цієї організації є щирість, співчуття та розуміння кожного з нас, що спільні добрі справи зроблять світ добрішим і світлішим!

Поділитися:

Дата: 20.04.2018 | 17:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога