Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Фінансове управління повідомляє

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 18.04.11 р. № 169-р « Про забезпечення виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року №148-р «Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни» доведено до відома всіх підпорядкованих підприємств, установ розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року №148-р «Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни».

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 15.06.2011р. №273-р «Про стан фінансово-бюджетної дисципліни в Снігурівському районі» попереджено розпорядників бюджетних коштів про персональну відповідальність за фінансові порушення при використанні фінансових ресурсів та надано доручення про посилення контролю за використанням бюджетних коштів на всіх стадіях бюджетного процесу.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 21.03.2016р. №113-р (із змінами)затверджено Заходи щодо наповнення місцевих бюджетів Снігурівського району та економного використання бюджетних коштів. Рекомендовано міському та сільським головам встановити дієвий контроль за справлянням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, вишукати додаткові джерела надходжень до відповідних бюджетів( не менш як 2 відсотки доходів загального фонду), забезпечити щоквартальне скорочення податкового боргу зі сплати податків і зборів до місцевих бюджетів.

На головних розпорядників коштів районного бюджету, на міського та сільських голів покладено контроль за забезпеченням фінансово-бюджетної та платіжно-розрахункової дисципліни, ефективним управлінням видатками місцевих бюджетів.

На засіданні колегії райдержадміністрації 12.02.2018р. розглядалося питання про стан виконання місцевих бюджетів району. Протокольними дорученнями колегій райдержадміністрації надано доручення головним розпорядникам коштів районного бюджету та рекомендовано міському та сільським головам щодо встановлення постійного контролю за справлянням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, встановлення відповідальності за забезпеченням у повному обсязі видатків на виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, фінансування яких проводиться за рахунок коштів місцевих бюджетів; встановлення жорсткого контролю за платіжною дисципліною в бюджетних установах та вжиттям заходів по недопущенню утворення дебіторської та кредиторської заборгованості.

На розширених міжвідомчих нарадах за участю міського та сільських голів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади розглядалися питання організації роботи по наповненню дохідної частини місцевих бюджетів району, по виконанню видаткової частини бюджетів, цільового та ефективного використання коштів, про стан забезпечення фінансовим ресурсом захищених статей видатків по кожному бюджету.

Фінансовим управлінням райдержадміністрації здійснюється контроль за обсягами доходів при затвердженні та внесенні змін до місцевих бюджетів та постійно проводиться моніторинг очікуваних надходжень податків і зборів.

В І кварталі 2018 року на адресу райдержадміністрації направлена доповідна записка «Про виконання зведеного бюджету Снігурівського району за 2017 рік» від 23.01.18 №03-10/71.

Відповідно до плану економічної та контрольної роботи працівниками фінансового управління Снігурівської райдержадміністрації в І кварталі 2018 році проведено 4 перевірки, в тому числі 3 перевірки правильності складання та затвердження кошторисів бюджетних установ та одержувачів коштів, що фінансуються з місцевих бюджетів.

Протягом І кварталу 2018 року проведено семінар з головними розпорядниками коштів районного бюджету з питань дотримання вимог Бюджетного кодексу України, . про зміни в чинному законодавстві в 2018 році, що впливають на бюджетний процес, про застосування програмно-цільового методу та організації роботи щодо ефективного використання коштів місцевих бюджетів та вжиття заходів по недопущенню кредиторської заборгованості.

В І кварталі 2018 року фінансовим управлінням направлено 7 оглядових листів головним розпорядникам коштів районного бюджету, міському,сільським головам , які висвітлюють проблемні питання при плануванні та виконанні місцевих бюджетів 2018 року.

Поділитися:

Дата: 19.04.2018 | 21:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога