Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сплата земельного податку — вагоме джерело наповнення місцевих бюджетів

Нині одне з найважливіших питань, яке стоїть перед владою району — це поповнення бюджетів: державного, районного, сільських. І основним джерелом їх поповнення залишається земля, тобто, земельний податок. До речі, це ж завдання ляже на плечі майбутніх громад Снігурівського району. Проте, далеко не всі одноосібники сплачують податки та декларують доходи. В результаті місцеві бюджети недоотримують значні кошти, яких і так не вистачає на розвиток інфраструктури населених пунктів.

Покласти край такому стану справ, повернути земельні відносини в правове русло, змусити орендарів і одноосібників чесно та в повному обсязі сплачувати податки на землю і стало основним питанням на порядку денному наради, яка за дорученням голови райдержадміністрації Інни Бойко відбулася 19 квітня під головуванням першого заступника голови РДА Сергія Верловицького, за участі голови райради Тетяни Мезіної, представників ДФС та сільських голів.

Як відзначили учасники наради, деякі одноосібники не заповнюють декларації про доходи. Є села, в яких це важливе питання взагалі ігнорується. Нерідкі випадки відсутності договорів між орендарями та власниками паїв.

“Сплата земельного податку — вагоме джерело наповнення місцевих бюджетів” – підкреслив Сергій Верловицький.

Одноосібники, які її обробляють, і орендарі зобов’язані чесно платити податки. Ставки цих податків приймаються органами місцевого самоврядування відповідно до норм Податкового Кодексу України. Адже гроші, які йдуть від сплати податку на землю — це ремонти шкіл, закладів культури, ФАПів, дитячих садків, доріг.

Сільським головам і представникам ДФС були надані відповідні доручення, а також було рекомендовано провести інформаційно-роз’яснювальну роботу з одноосібниками і орендарями.

Поділитися:

Дата: 19.04.2018 | 18:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога