Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сергій Верловицький провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації

Сьогодні, 18 квітня 2018 року, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Верловицький провів засідання ДНПК за участю представників Держпродспоживслужби, структурних підрозділів райдержадміністрації та районних служб.

Начальник Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби Дмитро Куліуш доповів, що станом на 18.04.2018р. в Миколаївській області діють чотири карантинні обмеження по африканській чумі свиней – два в Новоодеському районі та по одному – у Врадіївському та Вознесенському. Два з встановлених випадків зареєстровано від трупів, виявлених на території сміттєзвалищ та два – у дикій фауні.

АЧС життю людей не загрожує, проте може завдати непередбачуваних економічних збитків країні.

Тому головне завдання – не попустити занесення збудника цієї страшної хвороби на територію району. Членами комісії були обговорені заходи щодо запобігання зараження а також шляхи ліквідації можливих наслідків. За результатами засідання, комісія ДНПК постановила:

1. Інформацію начальника Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродсподивслужби в Миколаївській області взяти до відома.

2. В.о. голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації звернутися Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миколаївській облдержадміністрації щодо визначення переробного підприємства на території області для проведення забою та переробки свиней із зони захисту у разі запровадження карантину з африканської чуми свиней.

3. Начальнику управління АПР райдержадміністрації визначитись з місцевими підприємствами та фермерськими господарствами щодо залучення необхідної техніки та матеріалів.

4. Начальнику відділу економіки райдержадміністрації, начальнику управління АПР райдержадміністрації з метою обчислення матеріальної шкоди в разі встановлення карантину (картинних обмежень), користуватися Постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2012р. №1003 «Про запровадження Порядку відшкодування майнової шкоди (збитків), завданим особам внаслідок запровадження карантину (карантинних обмежень) тварин або у зв’язку з проведенням процедур і робіт щодо ліквідації особливо небезпечних (карантинних) хвороб».

5. Начальнику Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродсподивслужби в Миколаївській області, завідувачу сектора з питань цивільного захисту райдержадміністрації переглянути матеріальний резерв для проведення можливих робіт з ліквідації осередків інфекційних захворювань та запобігання їх поширення та винести на чергову сесію районної ради питання щодо змін в цільовій Програмі цивільного захисту Снігурівського району для придбання відповідного обладнання.

6. Начальнику Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродсподивслужби в Миколаївській області, начальнику Снігурівської районної державної лікарні ветеринарної медицини при виїздах до населених пунктів району вручати листівки і буклети; при прийнятті участі у сходках громадян проводити роз’яснювальну роботу з населенням щодо наслідків занесення АЧС та шляхів його недопущення.

7. Начальнику Снігурівського РВП ГУ НП в Миколаївській області забезпечити дієвий контроль за переміщенням живих тварин та продукції з них, зокрема свиней та сировини на території району. Не допускати незаконного переміщення живих тварин без ветеринарних документів.

8. Головам Снігурівської міської, сільських рад в разі виявлення трупів та/або рештків від свиней на територіях сміттєзвалищ, повідомляти начальника Снігурівського міжрайонного управління Головного управління Держпродсподивслужби в Миколаївській області.

Поділитися:

Дата: 18.04.2018 | 17:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога