Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Снігурівській ЦРЛ може з’явитися відділення гемодіалізу та нефрології.

Нещодавно до райдержадміністрації надійшли звернення від дев’яти громадян Снігурівського району, які страждають нирковою недостатністю, з проханням створити на базі Снігурівської ЦРЛ відділення гемодіалізу. Справа в тому, що хворим на ниркову недостатність снігурівчанам доводиться регулярно їздити до м.Миколаєва для проходження життєво-необхідної процедури гемодіалізу. Тому, якби в Снігурівській ЦРЛ було відділення гемодіалізу, це значно спростило б процес лікування хворих. До речі, з усіх районних центрів області, таке відділення було відкрито лише в Баштанській ЦРЛ. Саме це відділення на цьому тижні з ознайомчим візитом відвідала делегація нашого району в складі представників районної влади та лікарів.

За ініціативи голови райдержадміністрації Інни Бойко та депутата обласної ради Андрія Закусілова відбулося спільне засідання Президії та постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства та соціального захисту населення з приводу розгляду питання створення відділення гемодіалізу та нефрології при Снігурівській ЦРЛ, в якій брали участь голова райради Тетяна Мезіна та депутати райради.

Про підсумки нещодавнього візиту розповів головний лікар Снігурівської ЦРЛ Микола Коврига. Тоді делегація зі Снігурівщини ознайомилася з технічним забезпеченням відділення гемодіалізу Баштанській ЦРЛ. Він відмітив, що окрім необхідного обладнання, Снігурівську ЦРЛ потрібно облаштувати приміщення згідно необхідних вимог та забезпечити кваліфікованими кадрами. Проте, усі присутні погодилися, що це не є суттєвою проблемою, адже у випадку надання згоди депутатського корпусу райради, ці питання будуть вирішені. Слід зазначити, що всі присутні на засіданні депутати одноголосно підтримали цю ідею.

Підбиваючи підсумки засідання, голова райдержадміністрації Інна Бойко відмітила наступне:

“Якщо дане рішення про створення відділення гемодіалізу та нефрології буде прийняте на сесії районної ради, то для Снігурівщини це стане значним кроком вперед.“ – сказала Інна Володимирівна.

Більш докладну інформацію про хід розгляду даного питання під час засідання постійної комісії можна переглянути в даному відеосюжеті.

Поділитися:

Дата: 17.04.2018 | 8:33


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога