Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Учні навчальних закладів зі Снігурівщини завоювали 5 золотих медалей на Всеукраїнському фестивалі з робототехніки “FIRST LEGO League Junior” в м.Києві

14 квітня в місті Києві відбувся Всеукраїнський фестиваль з робототехніки “FIRST LEGO League Junior” в рамках Всеукраїнського чемпіонату “Robofirst- більше ніж роботи”, у якому брали участь понад 1000 конкурсантів з усіх куточків нашої країни.

Снігурівський район представляли учні початкових класів Снігурівської ЗОШ №2: Гальович Євгенія, Олєхов Дмитро, Ткаченко Кирил, Шимко Влада та вихованець дошкільної ланки Промінського НВК Чолак Демір під керівництвом тренера, вчителя фізики Снігурівської районної гімназії Чолака Сергія Івановича.

Завдання для команд були пов’язані із водними ресурсами. Учасники Снігурівської команди обрали тему сезону “Пригоди води”, в рамках якої розробляли ймовірні шляхи вирішення існуючої проблеми за допомогою робототехніки – учні створювали і випробовували прототип робота, який допоможе упоратись із поставленим завданням.

Результат: 5 золотих медалей за конструювання і робототехніку, а також 6 дипломів в номінації “Самий креативний постер”.

Снігурівська районна державна адміністрація вітає з перемогою команду учасників з перемогою та висловлює подяку тренеру – Сергію Чолаку за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління. Пишаємось юними талантами Снігурівщини!

Поділитися:

Дата: 16.04.2018 | 15:46


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога