Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Інна Бойко за участю приватних підприємців в рамках профорієнтаційної акції провела зустріч з молоддю міста

Професійне самовизначення – це найважливіший етап становлення особистості. Це процес самостійного і усвідомленого пошуку сенсів професійної діяльності, визначення для себе майбутніх перспектив, життєвих планів і цілей. Будучи на порозі вибору, найголовніше – не схибити і обрати справу за покликанням душі.

11 квітня 2018 року в Снігурівській Центральній районній бібліотеці ім.В.Бойченка відбулася профорієнтаційна акція для майбутніх випускників навчальних закладів під гаслом “Професію пізнавай – рідний край прославляй” за участі голови райдержадміністрації Інни Бойко, депутата обласної ради Андрія Закусілова, начальника Районного центру зайнятості Ірини Заприкут та підприємців міста Андрія Жердєва і Любові Вишневської.

Присутні підприємці поділилися своїми порадами щодо вибору майбутньої професії, а також розповіли про особливості підприємницької діяльності. Діти з захопленням слухали розповіді виступаючих, адже вони у свій час зробили правильний вибір і стали справжніми професіоналами у своїй справі.

Хоча підприємництво досить складна справа, проте сучасна молодь вже має здатність відкривати для себе нові можливості.

“Молодь – це перш за все енергія, ентузіазм, нові ідеї та нове ставлення до життя. Тому ви і є майбутнє нашої держави.” – зазначила Інна Бойко звертаючись до учнів.


Дата: 11.04.2018 | 20:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України