Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко за участю приватних підприємців в рамках профорієнтаційної акції провела зустріч з молоддю міста

Професійне самовизначення – це найважливіший етап становлення особистості. Це процес самостійного і усвідомленого пошуку сенсів професійної діяльності, визначення для себе майбутніх перспектив, життєвих планів і цілей. Будучи на порозі вибору, найголовніше – не схибити і обрати справу за покликанням душі.

11 квітня 2018 року в Снігурівській Центральній районній бібліотеці ім.В.Бойченка відбулася профорієнтаційна акція для майбутніх випускників навчальних закладів під гаслом “Професію пізнавай – рідний край прославляй” за участі голови райдержадміністрації Інни Бойко, депутата обласної ради Андрія Закусілова, начальника Районного центру зайнятості Ірини Заприкут та підприємців міста Андрія Жердєва і Любові Вишневської.

Присутні підприємці поділилися своїми порадами щодо вибору майбутньої професії, а також розповіли про особливості підприємницької діяльності. Діти з захопленням слухали розповіді виступаючих, адже вони у свій час зробили правильний вибір і стали справжніми професіоналами у своїй справі.

Хоча підприємництво досить складна справа, проте сучасна молодь вже має здатність відкривати для себе нові можливості.

“Молодь – це перш за все енергія, ентузіазм, нові ідеї та нове ставлення до життя. Тому ви і є майбутнє нашої держави.” – зазначила Інна Бойко звертаючись до учнів.

Поділитися:

Дата: 11.04.2018 | 20:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога