Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівчани відзначили Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів

Сьогодні, 11 квітня 2018 року, снігурівчани зібралися біля пам’ятної стели, щоб згадати ціле покоління людей, які пройшли всі круги пекла: зневагу, голод, тяжку виснажливу працю, багато страждань і випробувань, ушанувати пам’ять тих, хто загинув. У заходах взяли участь керівництво району і міста, представники районної спілки в’язнів нацистських концтаборів та мешканці міста.

Присутні у скорботній хвилині мовчання схилили голови перед мужністю тих, хто пройшов через пекло нацистських концтаборів та вшанували їх пам’ять покладанням квітів до меморіалу.

Саме одинадцятого  квітня – день входження американців на територію Бухенвальду і був прийнятий за ініціативою ООН як дата, коли відзначається «Міжнародний день визволення в’язнів нацистських концтаборів.

Здається, так давно це було. Але тільки не для тих, хто пройшов крізь жахіття нацистських катівень. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності для молодого покоління.

За роки Другої Світової війни через табори смерті пройшли вісімнадцять мільйонів чоловік із тридцяти країн світу, з них 1560 осіб – наші земляки зі Снігурівщини.

Тисячі патріотів України нацисти задушили газом, розстріляли, замучили в катівнях. Імена багатьох так і залишилися невідомими, а їх подвиги – безіменними.

Події Другої Світової війни повинні нас навчити, що найвища цінність – це людина, її життя, чесність та гідність. Про це ми маємо пам’ятати, вшановуючи всіх тих, хто загинув у таборах і згадуючи тих, хто вижив і став для нас прикладом. Ці люди заслуговують на шану.

Поділитися:

Дата: 11.04.2018 | 20:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

41

Всього одужало

4

Всього хворіє

36

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога