Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Президент про участь Росії у подіях в Україні та Сирії: Гасло «их там нет» більше не проходить в світі

Президент Петро Порошенко наголошує, що Російська Федерація залучена до хімічної атаки у Сирії, бере участь в агресії проти України на Сході нашої держави, але постійно заперечує це. «Це триває вже чотири роки. І називається це «их там нет», – сказав Петро Порошенко під час спільного брифінгу для ЗМІ за підсумками зустрічі з Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Глава Української держави додав: «З самої першої хвилини російської агресії, Росія категорично відмовляється від того, що збройні сили РФ беруть участь в агресії проти держави Україна, залучені до хімічної атаки в Сирії, брали участь, або тим чи іншим способом пов’язані з отруєнням в Солсбері».

«Гасло «их там нет» більше не проходить ніде в світі», – підкреслив Петро Порошенко.

Він повідомив, що в Україні знаходиться 23 російських офіцери, які утримуються в тюрмах. «Це докази присутності Російської Федерації. Безумовно, ми чекаємо від РФ більш цивілізованої реакції: визнання звинувачень, і координації і кооперації для того, щоб не допустити подібних речей в майбутньому», – підкреслив Президент.

Глава держави особливо наголосив на важливості негайного виведення російських військ з окупованої української території та імплементації Мінських угод, включаючи і підтримку миротворчої операції на Донбасі.

В свою чергу, Федеральний канцлер, коментуючи питання відносно подій в Сирії і застосування хімічної зброї проти мирного населення, сказала: «Я думаю, що однозначно там була застосована хімічна зброя».

«Ми вже вчора підкреслили, що гостро засуджуємо застосування. Це неприпустимо, що після багатьох міжнародних дискусій знову і знову застосовується там хімічна зброя», – наголосила вона.

Поділитися:

Дата: 11.04.2018 | 16:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога