Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Президент 9-10 квітня відвідає Німеччину, де обговорюватиме питання миру, миротворців і підтримки реформ в Україні

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з регіональними ЗМІ у Вінниці розповів, що 9-10 квітня відвідає з візитом Німеччину, де планує обговорити питання миру, запровадження миротворчої місії на Донбасі та підтримку реформ в Україні.

«У нас в неділю – Великдень, а в понеділок я вирушаю до Німеччини. Це одна з перших іноземних зустрічей новообраного німецького Уряду», – розповів Президент. За його словами, запланована зустріч з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

«Надзвичайно їй вдячний за ті пріоритети, які вона виставляє, що Україна дуже високо в пріоритетах Німеччини. В якості прикладу можна сказати, що в коаліційній угоді німецького уряду питання України, питання миротворців є ключовим», – наголосив Глава держави.

Президент зауважив: «Про що ми будемо говорити? Про мир, про миротворців, про підтримку реформ, про конкретні проекти, які ми спільно з Німеччиною розгортаємо в Україні. Німеччина має більше 30 проектів підтримки реформ». Глава держави також зазначив, що сьогодні у нараді щодо децентралізації брав участь і виступав німецький експерт, в сфері  відповідальності якого два напрямки – децентралізація і сільська медицина.

«Порядок денний у нас дуже великий. Дочекайтеся вівторка», – резюмував Петро Порошенко.

Поділитися:

Дата: 06.04.2018 | 16:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

71

Всього одужало

4

Всього хворіє

66

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога