Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сигналізаційне повідомлення №3 щодо фітосанітарного стану сільськогосподарських угідь в господарствах миколаївської області від 04.04.2017 року

Проведеними обстеженнями встановлено, що посіви багаторічних трав заселяються бульбочковими довгоносиками, чисельність яких в найбільших осередках поширення складає 10-12 екз./м². З підвищенням температурного режиму спостерігатиметься наростання інтенсивності живлення шкідника. З появою сходів гороху та інших зернобобових, довгоносики активно заселятимуть їх та пошкоджуватимуть. За високої чисельності шкідник може завдавати значних пошкоджень.

Смугастий бульбочковий довгоносик (Sitona lineatus) – жук довжиною 3-5 мм, землисто-сірого кольору. Зимують жуки у верхньому шарі ґрунту та під рештками рослин. Шкоди завдають жуки й личинки. Жуки вигризають по краях листків частинки овальної форми, особливо шкідливі пошкодження сім’ядольних листків і точки росту. Пошкодження призводять до зниження загального рівня врожаю, погіршення якості насіння та зниження кількості азоту в ґрунті й рослинах.

Для недопущення суттєвого пошкодження багаторічних трав та з появою сходів – посівів гороху, рекомендовано встановити постійний моніторинг за посівами та за необхідності організувати проведення захисних заходів.

Економічний поріг шкодочинності: горох – 10-15 екз./м², багаторічні трави – 5-8 екз./м².

Захисні обробки проводять інсектицидами згідно «Переліку пестицидів та агрохімікатів дозволених до використання в Україні». Обробки слід проводити при встановленні оптимального температурного режиму для застосування препаратів.

Під час проведення захисних заходів потрібно дотримуватися правил техніки безпеки та керуватися Державними санітарними правилами ДСП 8.8.1.2.001-98 «Транспортування, зберігання та застосування пестицидів у народному господарстві».

Поділитися:

Дата: 04.04.2018 | 17:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога