Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ми маємо продемонструвати, що Україна живе і розвивається – Президент у опорній Волноваській школі І-ІІІ ступенів № 5

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Донецької області відвідав Волноваську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 5. «Коли ми радилися, де Президент має зустрічати Вербну неділю, було прийнято рішення – звичайно ж на Донбасі», – сказав Глава держави та додав, що Волноваху дуже добре знають у Донецькій області, але після січня 2015 року про Волноваху заговорив весь світ. «Це був символ пожертви, символ брутальної агресії Росії проти нашої держави», – сказав Президент.

«Ми тут маємо продемонструвати, що Україна живе і розвивається. Саме тому, моїм пріоритетом був, є, залишається і буде Донбас. І бюджетні видатки ми спрямовуємо на те, щоб відновлювати Донбас. Розбудовувати та ремонтувати зруйноване житло, відновлювати інфраструктуру, мости, будувати, нарешті, дороги. І дуже важливо – будувати школи і дитячі садки», – сказав Петро Порошенко.

Президент розповів, що під час обговорення планів із розвитку області з головою Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павлом Жебрівським, сказав йому, що починати опорну школу потрібно саме з Волновахи. «Бо тут фантастичні люди і фантастичні діти. І Волноваха є символом тої уваги, яку Президент, Уряд демонструють по відношенню до цього міста»,  – сказав він.

Він наголосив, що відновлення міста є спільним завданням.

Президент також подарував значок з написом #JeSuisVolnovakha (#Я – Волноваха), який був зроблений одразу ж після трагедії і розійшовся по всій Україні. «Я переконаний, що коли світ почув про трагедію у Волновасі, підтримка України в світі значно зросла», – сказав Петро Порошенко.

«Саме тому провівши переговори з Канцлером Німеччини, Президентом Франції, ми звернулись до Путіна і дотисли його, щоб він підписав заяву про перемир’я, яке має наступити з 30 березня. Це перемир’я нам потрібне як повітря. Бо у перемир’ї є умови, по яким можна запроваджувати спеціальну миротворчу місію, відповідно до рішення Ради безпеки ООН. Щоб на всі окуповані території прийшли миротворці», – зазначив Президент.

За його словами, присутність миротворців на всій окупованій території дозволить вивести російські війська назад до Росії, вивести все озброєння та техніку.

«І українці на окупованих територіях будуть думати: а навіщо ми маємо страждати, навіщо зупинені заводи, демонтоване обладнання і вивезене в Росію, навіщо зростає безробіття, навіщо закриваються будинки для людей похилого віку, навіщо 15% дітей не можуть йти до школи, навіщо закриваються дитячі садки? І пояснення окупантів, що це захист «русского мира» ніким вже не приймаються», – сказав він.

«Це – наші, українці. І ми мирним шляхом повернемо українську землю», – підкреслив Президент

Глава держави подякував народним депутатам, які підтримали його стратегію реінтеграції, деокупації Донбасу: «Вони підтримали політико-дипломатичний шлях, коли ми маємо зупинити війну і принести мир на Донбас»

Президент також оглянув приміщення школи та навчальні класи.

Рішенням Волноваської районної ради від 15 червня 2016 року  Волноваську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 5 визначено опорним закладом.

Споруда Волноваської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 5 побудована у 1972 році. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, проведена реконструкція школи. Після реконструкції облаштовано покрівлю, утеплено зовнішні стіни та фундаменти, замінені вікна на металопластикові з потрійним склінням, облаштовано нове внутрішнє оздоблення та проведено вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій покрівлі, встановлено пандус.

Також проведено внутрішню обробку приміщень, благоустрій території з влаштуванням футбольного поля, баскетбольного та волейбольного майданчиків, влаштування огорожі території, ремонт під’їзних шляхів, встановлення нового устаткування харчоблоку та спортзалу.

Поділитися:

Дата: 03.04.2018 | 13:51


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога