Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко провела нараду з питань добровільного об’єднання територіальних громад

Сьогодні, 2 квітня 2018 року, голова райдержадміністрації Інна Бойко провела нараду з питань добровільного об’єднання територіальних громад за участі голови райради Тетяни Мезіної, представників Горохівської, Баратівської, Суворської, Новотимофіївської та Олександрівської сільських рад.

Розпочинаючи нараду, очільниця району повідомила, що процес утворення Снігурівської міської об’єднаної територіальної громади вийшов на “фінішну пряму”. 28 березня 2018 року розпорядженням першого заступника голови облдержадміністрації, виконувача функцій і повноважень голови облдержадміністрації №92-р було затверджено висновок щодо відповідності Конституції та законам України про добровільне об’єднання територіальних громад у Снігурівську міську об’єднану територіальну громаду.

— Районом ширяться різні чутки щодо гальмування районною владою процесу децентралізації, зокрема, утворення Снігурівської ОТГ. Хочу розвіяти ці чутки та запевнити усіх, що ніякого приєднання окремих сільських рад та повторного проведення громадських обговорень по Снігурівській ОТГ не буде. Даний проект рішення є остаточний. — підкреслила Інна Володимирівна.

Також вона додала, що дострокових виборів в ОТГ не буде, тому все одно доведеться чекати до осені. Що стосується майбутньої Горохівської ОТГ, Інна Бойко запропонувала представникам присутніх сільських рад порадитись з громадськістю щодо можливості приєднання до складу Горохівської ОТГ Новотимофіївської та Олександрівської сільських рад. Також було запропоновано розглянути можливість перенесення адміністративного центру громади до с.Баратівка, яка географічно буде знаходитись ближче до центру громади.

Тож, як саме буде проходити процес об’єднання: йти вже по наміченому шляху створення Горохівської ОТГ в складі трьох сільських рад (Горохівська, Баратівська та Суворська сільські ради), чи вже у складі 5 разом з Новотимофіївською та Олександрівською сільськими радами — будуть вирішувати лише місцеві мешканці.

Поділитися:

Дата: 02.04.2018 | 17:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

402

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога