Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Навчалися вчителі інформатики

За сприяння Народного депутата України А.О.Вадатурського на базі Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 для групи вчителів інформатики ЗЗСО району проведено навчальний семінар з підвищення комп’ютерної грамотності. Навчання проводив викладач Комп’ютерної Академії Шаг м.Миколаїв Олександр.

Учасники семінару отримали знання про налаштування сучасного мультимедійного комплексу, наглядно познайомилися з широким спектором можливостей використання даної апаратури, отримали відповіді на проблемні питання, що виникають у роботі з мультимедійною дошкою. Викладач ознайомив присутніх з інтерфейсом і можливостями програми відеомонтажу Adobe Premiere Pro CS5.5, що буде використовуватися у подальшому навчанні вчителів інформатики.

Помічник А.О.Вадатурського Костянтин інформував про конкурс відеоробіт «Моя школа», що буде проводитися серед учнів закладів загальної середньої освіти.

Дякуємо Андрію Олексійовичу Вадатурському за сприяння у придбанні комп’ютерного й мультимедійного обладнання для освітніх закладів району та надану можливість навчання вчителів роботі з нею.

Шиян О.В.,
методист Снігурівського РМК

Дата: 22.03.2018 | 17:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України