Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Інна Бойко взяла участь у громадських обговореннях з приводу реформи децентралізації

Сьогодні, 20 березня 2018 року, в селі Новотимофіївка відбулися громадські обговорення з питань об’єднання територіальних громад, в яких взяли участь очільниця району Інна Бойко, депутати райради даних округів та начальник управління соціального захисту населення РДА Світлана Голдун.

Як всім відомо, невдовзі в районі мають з’явитися ще дві нові громади – Снігурівська ОТГ та Горохівська ОТГ. Проте, після їх утворення можуть залишитися 2 сільські ради, які не охоплені процесом децентралізації – Новотимофіївська та Олександрівська. Вся проблематика в тому, що ці сільські ради мали намір надати згоду на приєднання до майбутньої Снігурівської ОТГ, але після надання згоди Баратівської сільської ради на об’єднання з Горохівською сільською радою в одну ОТГ, вищевказані сільські ради втратили можливість приєднатися до Снігурівської ОТГ так як відсутній принцип “суміжності”.

За словами голови РДА Інни Бойко, у цих сільських рад є три варіанти: або приєднуватися до майбутньої Горохівської ОТГ, створювати свою громаду або чекати примусового об’єднання.

Обговорюючи наявні варіанти, мешканці все ж допускають можливість об’єднання з Горохівською ОТГ, але за умови, що адміністративний центр громади буде в с.Баратівка, адже до с.Горохівського доволі значна відстань і враховуючи стан автошляхів це суттєво впливає на доступність послуг для мешканців дальніх сільрад. Але і тут проблема, у випадку згоди доведеться вносити зміни у вже готовий проект рішення про об’єднання, і відповідно, проводити нові сходки вже по новому.

Стосовно створення своєї окремої громади, присутні на зустрічі депутати райради відмітили, що такий варіант вже обраховувався. За попередніми підрахунками, дана громада зможе існувати, проте, на подальший розвиток можна і не мріяти, так як коштів однозначно не вистачить. Менш оптимістичний третій варіант – чекати примусового об’єднання також мало влаштовує мешканців, адже в такому випадку вони знову залишатимуться певний час в “підвішеному” стані. До речі, навіть по завершенню зустрічі деяких мешканців не покидала надія на те, що може з’явитися хоч маленький шанс на об’єднання з Снігурівською ОТГ в майбутньому. Обговорення з даного приводу триватимуть і надалі.

Поділитися:

Дата: 20.03.2018 | 20:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога