Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

У бібліотеках Снігурівської ЦБС відзначили День визволення Снігурівки від нацистських загарбників

Нам не забути днів війни…
У нашій пам`яті вони.
І ті герої незабутні,
Що з нами йдуть в віки майбутні.

Минають роки, відлітають у вічність. Минуло багато років відколи замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов на нашу землю мир довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною людського життя. Все далі відходять грізні і важкі роки другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові,свого життя.

З нагоди 74-ї річниці визволення Снігурівки від нацистських загарбників в бібліотеках Снігурівської ЦБС пройшли заходи:історична година «Хай вічно горить вогонь пам’яті» – ЦРБ, година безсмертя «Збережемо пам’ять про подвиг» – ДРБ ,історичний репортаж «Коли горів мій край вогнем» – Юр’ївська , година шани «Все пам’ятає батьківська земля – і грім гранат, і визволення день» – Галаганівська , вахта пам’яті «Берегти пам’ять про загиблих, славити живих» – Вавилівська , історична панорама «Ми пам’ятаємо, хто в лиху добу, в броні важкій віддав останні сили» – Калинівська .

Для учнів 5-б класу Снігурівської ЗОШ№1( класний керівник Орленко Л.В.) проведено годину безсмертя «Збережемо пам’ять про подвиг земляків». Про події 1944 року розповіли дітям ветеран Великої Вітчизняної війни та праці Шевцов Олександр Іванович та екскурсовод краєзнавчого музею Заєць Анатолій Володимирович. Під час заходу діти декламували вірші поетів-земляків В.Козлова та А.Зими, присвячені цій події. О.І. Шевцов запропонував учням для ознайомлення збірку віршів, написаних його товаришами та сином. Щирими побажаннями добра і мирного неба закінчилася зустріч.


Дата: 14.03.2018 | 15:33


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України