Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

«Ви даруєте на нашій землі життя», – на Миколаївщині відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

У середу, 7 березня, в обласному палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт до Міжнародного жіночого дня. Привітати прекрасну половину людства зі святом весни та краси прийшли керівництво області та міста Миколаєва, визначні спортсмени та військовослужбовці.

До жінок Миколаївщини з вітальним словом звернувся керівник апарату облдержадміністрації Юрій Гранатуров. «Вітаю вас від імені голови обласної державної адміністрації Олексія Савченка, від імені обласної ради, від імені міської ради, від імені всіх чоловіків, які точно знають, що на Миколаївщині самі красиві, самі файні жінки – ви даруєте на нашій землі життя. Ви – це матері, бабусі, жінки, дружини, сестри, дочки, це саме прекрасне і добре, що є на нашій землі! Тому ми бажаємо вам шаленого кохання, бажаємо вам мирного неба, а чоловіки будуть боронити нашу землю. Нехай в нашій неньці-Україні усе розцвітає! Я не знаю, як там по-різному кажуть про це свято, для нас чоловіків це – свято весни, свято життя! Тому, милі жінки, ми завжди з вами, ми завжди готові на все і низький вам уклін за те, що ви у нас є! Зі Святом вас весни!», – сказав Юрій Гранатуров.

Привітали присутніх також олімпійський чемпіон Олександр Абраменко та Олексій Коваленко – заступник начальника Миколаївського гарнізону, капітан 2 рангу. Вони побажали усім напередодні Міжнародного жіночого дня родинного затишку, мирного неба над головою, гармонії, щастя та любові.

На всіх гостей свята чекала святкова концертна програма від провідних творчих колективів Миколаївщини.


Дата: 07.03.2018 | 21:35


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України