Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Подяка за спонсорську допомогу

Добро вважають найціннішим скарбом.  Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

Плідна творча  робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах неможлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і Киселівська  школа.

Наш  заклад  підтримують підприємці, що працюють на території  Киселівської  сільської ради.  Хочемо подякувати за  допомогу школі   генеральному директору  групи компаній «ПАЕК», депутату Миколаївської обласної ради   Кормишкіну Юрію Анатолійовичу  та директору  ДП  «Південний» Котику Юрію В’ячеславовичу , які придбали планшети  для учнів 1-4 класів в кількості 8 штук.

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості шкільного виховання. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє нашого села. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

З повагою адміністрація, педагогічний,
учнівський та батьківський комітети школи

Дата: 08.03.2018 | 15:22


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України