Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В Снігурівці відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

фото: Ірина Літвінова

Весна – найпрекрасніша пора року. З її першим подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою. Саме прекрасна половина людства наповнює будні яскравими фарбами, спонукає до шляхетних вчинків і добрих справ.

У переддень жіночого свята в приміщенні Снігурівської дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного жіночого дня

До представниць прекрасної статі з вітальними словами та побажаннями звернулись голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна та міський голова Леонід Голобля.

“Шановні жінки! Дозвольте мені привітати вас з цим чудовим весняним святом. Нехай сьогодні не сонячний день, але я знаю, що сонечко є у кожної з нас в душі. Адже жінка – це найкраще створіння, яке створив Бог. Тому, давайте нести добро в цей світ. Хочу побажати вам здоров’я, щастя, благополуччя та мирного неба. Нехай чоловіки дарять вам квіти, а ви будете берегинями сімейного затишку” – сказала очільниця району у своєму вітальному слові.

З нагоди свята, спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено представниць прекрасної статі. За патріотизм, проявлений під час захисту рідної крани, любов до Батьківщини було нагороджено Андрійчук Софію Василівну. Ця тендітна дівчина, незважаючи на юний вік є учасником бойових дій на Сході України. На даний час вона виконує свій військовий обов’язок та захищає Батьківщину, тому, нагороду було вручено матері – Андрійчук Руслані Віталіївні.

За активну життєву позицію, небайдужість, велике терпіння, створення добра та злагоди в сімейному колі було нагороджено Мул Аллу Віталіївну, яка виховує чотирьох дітей, з них двоє з особливими потребами. Старший син захищав нашу Батьківщину від ворога на Сході України.

За багаторічну наполегливу працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі, активну життєву позицію  нагородили Жорж Надію Іванівну, яка пропрацювала 41 рік в Снігурівському Райавтодорі, з них 21 рік очолювала цю організацію.

За сумлінну, плідну працю, творчий підхід до навчання та виховання підростаючого покоління, створення позитивного іміджу закладів освіти Снігурівського району було нагороджено Жуковець Заріну Леонідівну. Заріна Леонідівна підготувала не одного президентського стипендіата, і в лютому цього року її учень Кухтєй Микола зайняв перше місце в VIII Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка.

Артисти та вихованці Районного будинку культури та Снігурівської дитячої школи мистецтв яскравими, запальними виступами додали усім гарного настрою. Кожен виступ артистів  глядачі зустрічали бурхливими оплесками. Святкова програма вражала яскравістю та різнобарвністю: жінок того дня вітали маленькі і дорослі артисти, даруючи своє вокальне та хореографічне мистецтво.


Дата: 08.03.2018 | 14:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України