Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Запрошуємо справжніх чоловіків до Збройних Сил України !

Є вакансії на Півдні України у тому числі Миколаївська область в сухопутних та військово-морських силах та ВДВ. У нас медична комісія триває до 2 тижнів.

Підписавши контракт із ЗСУ Ви отримаєте:
Грошове забезпечення військовослужбовця

На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 7 000 грн. на місяць (залежить від займаної посади, військового звання, вислуги років, кваліфікації).

Додатково

Винагорода за участь в АТО

Військовослужбовцям, які несуть службу  на  лінії бойового зіткнення, виплачують грошову винагороду за участь в  АТО у  сумі 7500  гривень,  в  інших місцях дислокації в межах визначеної зони проведення воєнного конфлікту (антитерористичної операції) — 3500 гривень.

 

Одноразова грошова допомога при підписанні контракту

Військовослужбовцям, які прийняті на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом виплачується одноразова грошова допомога в таких розмірах: особам рядового складу вісім мінімальних заробітних плат; особам сержантського і старшинського складу – дев’ять мінімальних заробітних плат, особам офіцерського складу десять мінімальних заробітних плат – (Постанова Кабінету Міністрів України від 14.05.15 .№  406).

Виплата винагороди зберігається на час безперервного перебування на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я після отриманих під час безпосередньої участі у воєнних конфліктах чи АТО, інших заходах в умовах особливого періоду поранень (контузії, травми, каліцтва), психічних та поведінкових розладів.

Можливість кар’єрного зростання та отримання надбавки за професійну майстерність

 

Відпустки:
•Щорічна відпустка від 30 до 45 днів.

 • Пільгове санаторно-курортне лікування або оздоровлення.
  •Додаткові відпустки (для навчання, творчі, соціальні, інші згідно закону).

Кредитні та податкові канікули.

 

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань (щорічно).

Можливість отримання первинного офіцерського звання за наявності цивільної вищої освіти

При вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів організовані 3-х місячні курси військової підготовки для осіб рядового, сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту на рівні не нижче “бакалавра”, з подальшим присвоєнням їм первинного військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант”.

 

Можливість взяти участь у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва.

Підйомна допомога

Особам офіцерського складу (в т.ч. офіцерам запасу) та військовослужбовцям рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, виплачується підйомна допомога у розмірі місячного грошового забезпечення у разі переїзду до нового місця служби з одного населеного пункту в інший зі зміною місця проживання (наказ МОУ від 22.10.2001 №370).

 

Медичне забезпечення

 • Безоплатне користування закладами охорони здоров’я Міністерства оборони України та інших центральних органів виконавчої влади та військових формувань.
 • Першочергове безоплатне медичне обстеження, диспансеризація та госпіталізація, зубопротезування, придбання ліків за рецептами, забезпечення протезами та протезно-ортопедичними виробами.
 • Можливість кар’єрного зростання та отримання надбавки за професійну майстерність
 • Можливість отримання первинного офіцерського звання військовослужбовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.
 • Можливість взяти участь у миротворчих операціях та інших заходах міжнародного військового співробітництва.
 • Медичне забезпечення
 • Безоплатне користування закладами охорони здоров’я Міністерства оборони України та інших центральних органів виконавчої влади та військових формувань.
 • Першочергове безоплатне медичне обстеження, диспансеризація та госпіталізація, зубопротезування, придбання ліків за рецептами, забезпечення протезами та протезно-ортопедичними виробами.

Збереження робочого місця і середньої зарплати

Відповідно до ст. 119 “Кодексу законів про працю України” за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб — підприємців, в яких вони працювали на час призову.

За порушення вимог зазначеної статті Кодексу законів роботодавці можуть бути притягнутими до юридичної відповідальності.

 

Забезпечення житлом

Першочергове забезпечення житлом осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

Право на безоплатне отримання у власність займаного ними та членами їх сімей житла незалежно від розміру його загальної площі в будинках державного житлового фонду.

Грошова компенсація за належне житло.

У зв’язку з тим, що будівництво нових осель просувається низькими темпами, і отримання житла відповідно уповільнюється, для зручності військовослужбовців був запропонований альтернативний варіант: отримання грошової компенсації за належне бійцям житло, підставою для чого став «Порядок визначення розміру і надання військовослужбовцям та членам їх сімей грошової компенсації за належне їм для отримання жиле приміщення», затверджений Постановою КМУ від 2 вересня 2015 р. № 728. Так, грошова компенсація для військовослужбовця може складати близько 218 тис. грн., а для родини, наприклад, з трьох чоловік –  більше 364,4 тис. грн.

Для отримання зазначеної компенсації, а також переліку необхідних документів, потрібно звернутись до житлових комісій, на обліку яких знаходиться військовослужбовець та члени його сім’ї.

50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирної плати) та плати за комунальні послуги (водопостачання, газ, електрична, теплова енергія та інші послуги).

Щорічна відпустка

Мінімальна щорічна відпустка контрактника складає 30 днів і відповідає терміну відпусток для офіцерського складу. В подальшому, в залежності від вислуги років термін відпустки збільшується до 35 та 40 днів відпочинку. Разом з цим Міністерство оборони України  пропонує провести дні відпустки цікаво та корисно: відвідувати товариства мисливців та рибалок, займатися спортом чи відпочити разом із родиною в одному з чисельних військових санаторіїв

У разі відбуття в щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення;

 

Реабілітація в військових санаторіях

Переважне право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристських базах  Міністерства оборони України й інших центральних органів виконавчої влади та військових формувань ветеранам військової служби та членам їх сімей з пільговою оплатою вартості путівок, але не більше одного разу на рік.

Безоплатний проїзд у межах України один раз на рік залізничним транспортом у купейному вагоні швидкого чи пасажирського потягу або водним чи автомобільним транспортом міжміського сполучення для лікування та відпочинку у санаторіях та будинках відпочинку;

Право на безкоштовну освіту

Після завершення першого контракту (у тому числі 6-ти місячного контракту), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, можуть безкоштовно отримати вищу освіту (спеціальність) – (пункт 172 Положення про проходження громадянами України військової служби у Збройних силах України).

Особи рядового складу, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом та продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право навчатися без відриву від військової служби у вищих військових навчальних закладах, військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, а в разі відсутності можливості підготовки за спеціальностями в цих навчальних закладах – в інших вищих навчальних закладах.

 

Пенсійне забезпечення та пільги

Отримання права на пенсійне забезпечення незалежно від віку в разі, якщо вони мають на день звільнення зі служби вислугу 25 років і більше або в разі досягнення ними на день звільнення зі служби 45-річного віку, за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба або служба в інших силових органах.

Пенсіонерам з числа військовослужбовців та осіб, які отримали пенсію у разі призову їх на військову службу під час часткової чи загальної мобілізації, на особливий період, або прийняття на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану на строк до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізації до Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, органів та підрозділів цивільного захисту виплата пенсій на час такої служби не припиняється. Після звільнення з військової служби цих осіб виплата їм пенсій здійснюється з урахуванням додаткової вислуги років від часу повторного прийняття їх на військову службу до дня демобілізації або звільнення (ст. 2 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб»).

 

Строки укладання контракту

 • на 3 роки — для рядового складу;
 • від 3 до 5 років — для сержантського та старшинського складу;
 • від 2 до 5 років — для офіцерського складу;
 • на 6 місяців — для осіб, звільнених з військової служби з березня

 

 

Вимоги до кандидатів на контрактну службу.

На службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби.

Вік: від 18 років до 60 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок — до 50 років).

Відсутність судимості за скоєння тяжких злочинів.

Наявність базової середньої освіти.

Придатність за станом здоров’я: усі кандидати на військову службу за контрактом направляються військовими комісаріатами на військово-лікарську комісію для визначення придатності до військової служби за станом здоров’я. Лише військово-лікарська комісія може дати остаточний висновок щодо придатності кандидата за медичними показниками.

Військовозобов’язані, які раніше отримали негативний висновок військово-лікарської комісії, через 5 років можуть повторно пройти медогляд для перегляду висновку.

Відповідно до наказу МО України № 402 від 14 серпня 2008 року “Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України”.

Наявні посади та військові спеціальності на вибір

Кандидатам пропонуються у першу чергу посади для бойових військових частин (підрозділів) Сухопутних військ ЗС України, Високомобільних десантних військ ЗС України, Сил спеціальних операцій, Військово-Морських Сил ЗС України.

Для отримання інформації про наявність вакантних посад необхідно звернутись до військового комісаріату або безпосередньо у військову частину. При цьому враховуються побажання кандидата щодо отримання спеціальності (наприклад, спорідненої з військовою).

 

Можливість отримання первинного офіцерського звання за наявності цивільної вищої освіти

При вищих військових навчальних закладах та військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів організовані 3-х місячні курси військової підготовки для осіб рядового, сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту на рівні не нижче “бакалавра”, з подальшим присвоєнням їм первинного військового звання офіцерського складу “молодший лейтенант”.

Куди звернутись?

Усі громадяни України, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, повинні звернутись до військового комісаріату за місцем проживання (реєстрації), перебування на військовому обліку, в якому кандидат може ознайомитися з переліком вакантних посад та підібрати посаду (обрати майбутню спеціальність).

Надаємо інформаційну та консультаційну підтримку кандидатів. Спрощуємо проходження медичної комісії, збір та заповнення необхідних документів. Не чекай дзвони 2-11-74, 099-508-91-99, 068-269-90-50.

Снігурівський РВК за адресою:
м. Снігурівка , вул. Жовтнева, 82

 

ПЕРЕЛІК ПОСАД :
1) Бухгалтер – Старший солдат
2) Помічник начальника служби – Старший солдат-
3) Діловод – Старший солдат
4) Санітарний інструктор – Сержант
5) Начальник майстерні – Старший сержант
6) Старший майстер – Старший солдат
7) Майстер – Солдат
8) Водій-майстер – Солдат
9) Водій-електрик – Солдат
10) Головний сержант – Старший сержант
11) Начальник електростанції – Старший солдат
12) Токар – Солдат –
13) Водій- коваль – Солдат
14) Мідник – Солдат
15) Головний сержант – Старшина
16) Водій- слюсар – Солдат
17) Електрозварник – Солдат
18) Командир відділення – Молодший сержант
19) Технік – Прапорщик
20) Старшина – Прапорщик
21) Водій-акумуляторник – Солдат
22) Водій-машиніст компресора – Солдат
23) Механік – Солдат
24) Водій – Солдат
25) Командир взводу – Прапорщик
26) Старший механік-водій – Старший солдат
28) Командир відділення-командир машини – Молодший сержант
29) Механік-водій – Старший солдат
30) Акумуляторник-електрик – Солдат
31) Головний сержант-командир відділення – Старший сержант
32) Старший телефоніст – Старший солдат
33) Телефоніст – Солдат
34) Водій-лінійний наглядач – Солдат
35) Оператор – Солдат –
36) Водій-заправник – Солдат
37) Старший кухар – Старший солдат
38) Кухар – Солдат
39) Кочегар – Солдат
40) Начальник складу – Сержант
41) Комірник – Солдат
42) Медична сестра- лаборант – Старший солдат
43) Молодша медична сестра – Солдат
44) Санітар – Солдат
45) Начальник сховища – Молодший сержант
46) Старший водій – Старший солдат
47) Офіцер – Старший лейтенант
48) Заступник начальника служби – Старший лейтенант
49) Помічник начальника автомобільної служби – Капітан
50) Начальник продовольчої служби Капітан
51) Заступник командира роти з морально-психологічного забезпечення – Старший лейтенант
52) Командир взводу – Старший лейтенант
53) Офіцер-психолог -Старший лейтенант
Перелік посад неповний, для більш детальної інформації звертайесь до військкомату


Дата: 02.03.2018 | 18:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

 • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
 • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України