Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

До відома сільськогосподарських товаровиробників району

Доводимо до відома  всіх сільськогосподарських товаровиробників району, що поточного року продовжує діяти державна підтримка через механізм часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Фінансова підтримка здійснюється відповідно до вимог постанови КМУ від 01.03.2017 року №130 «Про затвердження порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва (зі змінами).

Часткова компенсація надається сільськогосподарським товаровиробникам на безповоротній основі за придбані техніку та обладнання вітчизняного виробництва, вартість яких зазначена в актах приймання – передачі та інших документах, що підтверджують оплату через державні банки – Ощадбанк, Укресімбанк, Приватбанк, Укргазбанк, – у  таких розмірах:

20 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) – за придбані техніку та обладнання у грудні 2017 року;

25 відсотків вартості (без урахування податку на додану вартість) – за придбані техніку та обладнання починаючи з 01 січня 2018 року.

Для отримання компенсації сільгосптоваровиробнику необхідно:

  1. Здійснити оплату за техніку та обладнання, які входять до Переліку, виключно через державні банки Ощадбанк, Укресімбанк, Приватбанк, Укргазбанк;
  2. Відкрити рахунок у одному із зазначених державних банків та подати до нього заявку і документи, що підтверджують придбання техніки та обладнання, а саме копію платіжного доручення; акт приймання – передачі техніки та обладнання; свідоцтво про державну реєстрацію техніки (якщо техніка підлягає обов’язковій державній реєстрації).

Звертаємо увагу, що для отримання часткової компенсації вартості придбаних у грудні 2017 року сільськогосподарську техніку та обладнання, документи подаються до 1 березня 2018 року.

Більш детальну інформацію щодо дії бюджетної програми можна отримати у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації.

Перелік техніки та обладнання, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету, та форма заявки для отримання часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва додається.

Форма Заявки техніка 2018

Перелік станом на 07.12.2017 формат xls

 

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації


Дата: 28.02.2018 | 22:04


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України