Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Завдяки сприятливому інвестиційному клімату підприємства Миколаївщини почали реінвестувати власні кошти в розвиток економіки регіону, – Олексій Савченко

Миколаївська область займає п’яте місце серед регіонів України по показнику освоєння капітальних інвестицій на одну особу, а індекс капітальних інвестицій, у порівнянні з 2016 роком збільшився на 6,4 відсотки. Про це під час свого публічного звіту за результатами роботи за 2017 рік повідомив голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко.

За словами очільника області, у 2017 році у розвиток економіки Миколаївської області інвестовано більше 7,3 млрд. грн.

Разом з тим, голова Миколаївської ОДА акцентував увагу на тому, що основна частина капіталовкладень – це власні кошти підприємств і   організацій.

“Хочу відмітити, що в структурі капітальних інвестицій значна частина капіталовкладень – це власні кошти підприємств. Це свідчить про те, що завдяки сприятливому інвестиційному клімату наші підприємства мають можливість реінвестувати власний капітал, а не виводять його з регіону та закордон”, – підкреслив Олексій Савченко.

Так, у 2017 році, у порівнянні з 2016 роком, з 35% до 9,2% зменшилась частка кредитів і  з 59,6% до 83,5% зросла частка власних коштів підприємств.

Окрім того, завдяки сприятливому інвестиційному клімату в області реалізуються інвестиційні проекти американськими компаніями «Bunge» (280 млн.дол.США) та «PepsiCo» (200 млн.дол.США), китайської «Cofco» (75 млн.дол.США), німецькою «Dyckerhoff» (56 млн.долСША), французькою «Lactalis» (50 млн.дол.США), британською «ED&F Man Ltd» (40 млн.дол.США), та інших, які продовжують інвестувати у розвиток економіки регіону.

Більше фото – тут.


Дата: 23.02.2018 | 18:30


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України