Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

Вперше обласна влада комплексно підтримує силовий блок, – Олексій Савченко

Обласна влада Миколаївщини вперше за роки незалежності комплексно підтримує силовий блок. Так, у 2017 році в області була затверджена програма профілактики злочинності на 2017-2021 роки. За словами голови облдержадміністрації Олексія Савченка, минулого року правоохоронні профілактичні заходи фактично профінансовано на 3,8 млн грн, із них для дільничних офіцерів поліції було виділено 1 млн грн, СБУ – 1 млн грн, Національній гвардії України – 836 тис грн, патрульній поліції – 972 тис грн.

Крім того, у 2017 році кращі правоохоронці Миколаївщини отримали 9 квартир, придбані за рахунок обласного бюджету. В той же час, за рахунок державного бюджету поліцейські отримали 18 автомобілів. Очільник області, Олексій Савченко, також повідомив, що виділення фінансування з місцевих бюджетів області дозволило встановити в місцях проведення масових заходів обласного центру 229 камер відеоспостереження.

За підсумками 2017 року місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування виділили кошти на забезпечення діяльності громадських формувань – понад 1,4 млн грн. На території Миколаївської області зареєстровано 62 громадських формування з охорони громадського порядку і державного кордону, які об`єднують 3,7 тисяч осіб.

Також вперше значна сума з обласного бюджету була виділена на підтримку головного управління ДСНС в Миколаївській області.

«Минулого року обласна влада вперше виділила кошти у розмірі 6 млн грн на підтримку миколаївських рятівників – для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій на території області. В першу чергу, це допомога для наших фахівців, які здійснюють аварійно-рятувальні та пошукові роботи», – зазначив Олексій Савченко. Так, на суму 1,8 млн грн було придбано два спеціалізованих автомобіля Mitsubishi L-200; придбано квадрокоптер «Фантом», надувний човен с двигуном, теплові відеокамери, на суму 300 тис грн – водолазне спорядження. Також в оперативний розрахунок поставлено придбаний за рахунок обласного бюджету (3,9 млн грн) спеціальний аварійно-рятувальний автомобіль на шасі КРАЗ зі снігоприбиральним обладнанням. В рамках проведення реформи децентралізації в області створено 31 підрозділ місцевої пожежної охорони, на утримання яких з місцевих бюджетів виділено 8,3 млн грн.


Дата: 22.02.2018 | 18:28


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

21 вересня 2018 року
08:30

Урочисті заходи з нагоди Дня партизанської слави України.

Місця проведення:

  • біля стели загиблим воїнам-снігурівчанам (навпроти будівлі РДА);
  • біля братської могили членів підпільної групи Іди Лауди (біля УК ІЗС).

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України