Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В міській раді відбулося засідання спільної робочої групи з питань децентралізації

20 лютого в залі засідань міської ради відбулося засідання спільної робочої групи з питань підготовки проектів рішень щодо утворення Снігурівської об’єднаної територіальної громади. На засіданні робочої групи також взяли участь голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Як вже відомо, робочій групі та представникам органів місцевого самоврядування, також і районній владі доведеться заново проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням району з приводу об’єднання.

Робоча група у складі представників міської ради та восьми сільських рад обговорили план організаційних заходів щодо приєднання Афанасіївської, Василівської, Тамаринської, Павлівської, Кобзарцівської, Нововасилівської, Калинівської та Першотравневої сільських рад до Снігурівської міської ради в рамках реформи децентралізації.

Кінцевим етапом роботи даної робочої групи має стати розроблення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад, яке потім буде прийнято на сесіях міської та сільських рад. Після чого, даний проект рішення знову буде передано до ОДА на перевірку відповідності до чинного законодавства.

Очільниця району висловила надію, що міська рада все ж знайде змогу довести процес децентралізації до кінця.

Поділитися:

Дата: 21.02.2018 | 9:08


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога